вьзможно ли е да разбера по-рано

  • 1 713
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Вьзможно ли е да разбера по-рано че сам бременна или трябва да изчакам до 5./12 ?Вчера си правих тест и беше отрицателен  Sad а толкова ми се иска да е положителен.

# 1
  • Мнения: 1 877
Не разбирам..? На 5-ти трябва да ти дойде ли?

# 2
# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
за по сигурен резултат изчакай да наближи датата  Wink Peace

стискам палци да е  EFP  Hug

# 4
  • Мнения: 724
Стискам палци да видиш: EFP

# 5
  • Мнения: 114
направо ще се побаркам от нерви , ще си направя един другата седмица благодаряа ви

# 6
  • Мнения: 3 376
Дано да имаш две чертички  Peace

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На мен Шуър чек ми отчете няколко  дни преди цикъла.Успех!

# 8
  • Мнения: 154
Чувала съм че чрез изследване на кръвта може да се разбере по-рано,но най-добре е да проявиш търпение,не си мисли постоянно за това,по-бързо ще минат дните.От опит знам,че е трудно особено ако е силно желано и дълго чакано.И аз ти пожелавам успех!

# 9
  • Мнения: 27 524
На мен Шуър чек ми отчете няколко  дни преди цикъла.Успех!

На мен същия ми отчете на датата. Направи го сутринта като станеш, отчита вярно. Успех желая и аз, ако не е станало - не се натъжавай, скоро ще е  Hug

# 10
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
За да няма излишни разочаровани, по-добре изчакай до 3-4 дни след датата на очаквания М.  Naughty

# 11
  • Мнения: 145
На мен Шуър чек ми отчете няколко  дни преди цикъла.Успех!

На мен същия ми отчете на датата. Направи го сутринта като станеш, отчита вярно. Успех желая и аз, ако не е станало - не се натъжавай, скоро ще е  Hug

И при мен така се получи, надявам се теста да е  EFP Успех и стискам палци!!!

# 12
  • Мнения: 55
Моят цикъл е 29 дена. Теста за бременност от комплекта на клеър ову тест комплект ми отчете 6 дена преди датата на очакваната менструация. Близо една година си правех всеки месец тестове и накрая видях двете чертички! Дано и при теб да се случи това, чувството е страхотно!!! Сега имам син на почти четири месеца! Успех!!!!!!!!!!!

# 13
  • Мнения: 3 695
Мисля, че с кръвен тест може да се разбере най-рано.
Стискам палци.  Peace

# 14
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Стискам палци!
Но не се самонавивай много, знам че е трудно...

Общи условия

Активация на акаунт