Почивка по време на Коледните празници

  • 1 839
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Какво мислите за почивки и екскурзии по време само на Коледните празници. Съобразявате ли се с това, че на Бъдни вечер човек трябва да си е у дома

# 1
  • Мнения: 919
Ние се съобразяваме, винаги сме със семействата си. След това нямам нищо против да пътуваме Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
 Ако има опция цялата фамилия да заминем - защо не!

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ние почиваме основно по Коледа. Peace С децата, разбира се!

И сме доста доволни от този факт.

# 4
  • Мнения: 1 172
Ние сме си едно семейство - аз, съпругът ми и детето.

Ако искаме, семейно ще  идем на почивка. Ако искаме, ще празнуваме с някое от родителските ни семейства. Но съобразяване с други извън нас 3мата - абсолютно Не.

Относно празнуването у дома - случвало се и да сме вкъщи и да не сме вкъщи. За нас не е от значение къде празнуваме.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
Чудя се защото има много изгодни оферти за Коледа и още могат да се намерят места. А  и тази година се събират доста почивни дни.
Но от друга страна Бъдни вечер е и празник на дома и ще се чувствам, че изоставям 4-тия елемент за доброто семейство.

# 6
  • Мнения: 1 679
Ние се събираме цялото семейство - спазваме традицията

# 7
  • Мнения: 1 417
До сега винаги сме си били в къщи, сега обаче май точно тогава ще се връщаме от почивка Wink Все още се чудиме да ходиме ли, само за малкия ще ни е много мъчно, защото все още се страхувам да го вземам на далечни пътувания, а пък точно на празника ще сме далече  Sad

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
до сега всяка година - все само със семейството и все у дома.
От т.г мисля да променя тоз факт. Та  tigonew, можеш да споделиш за изгодните оферти, моля  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 4 412
Гледах тук и тук: http://www.retur.eu и http://www.butiktravel.eu . Не съм се спряла на нищо конкретно, но поне цените са почти като през другото време и се надявам да има места. Обаче още не съм преодоляла, че трябва да сме в дома.

# 10
  • Мнения: 1 655
По принцип винаги сме на домашному както се казва. По време на коледните  и новогодишни празници имам най много работа и не мога никъде да пътувам. Така че у дома ще сме на коледа, а на нова година с приятели.

# 11
  • Мнения: 3 641
На гости при родителите ми. Иначе малко преди това на релакс във Велинград

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз Бъдни вечер някъде другаде, освен у дома с детето и мъж ми, не мога да с представя.
СО сЕ табиетите, както се казва.
Традиционалист, кО да се праЙ.

Говоря спец. за Бъдни вечер. От Коледа натам- вече е друга приказка.  Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 6 775
И аз съм от консервите, на Бъдни вечер ще сме си вкъщи, а на Коледа първо при едните баби и дядовци , после при другите.
Ходили сме и на планина няколко години, но тази ще пропуснем  Peace

# 14
  • Мнения: 3 423
много обичам да пътешествам,но не и на Коледа

Общи условия

Активация на акаунт