Къде в Пловдив...?

  • 3 854
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Момичета, моля помогнете ми да открия в Пловдив заведение, което да отговаря на следните критерии:
- да може да се танцуват народни танци/ от посетителите, а не програма с танцьори /
- да няма чалга / в краен случай, мнооооого малко чалга  Thinking /
- кухнята да е вкусна
- цените да са сносни
Сещам се само за Веселото село, но не ми се ще там.  Търся нещо с повече простор и по-малко народ. Благодяря!  Hug

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 23:28 от ikol

# 1
  • Мнения: 1 006
Ами..........Веселото село - ти си знаеш явно

Но направи резервация доста по-раничко от датата, на която искате да сте там Peace

# 2
  • Мнения: 331
Ако под народни танци имаш предвид хорà между масите много места биха могли да свършат работа... Веднага се сещам за "Шармант"-а в Кичука и за "Руски клуб". Може и Ротондата, но там не съм сигурна каква точно музика пускат, че бая отдавна не съм ходила...

Иначе, кръчми с дансинг май има много малко...  newsm78 Или поне аз не се сещам... Ама простено ми е - аз съм пред пенсия вече...

# 3
  • Мнения: 6 991
Шармантът май няма дансинг newsm78 Поне не съм забелязала. Все пак там ходихме лятото, може да има новост, а може и наистина да не съм забелязала. Музиката не помня каква беше, но чалга не е била, щях да изчезна на мига, нищо, че шишчетата бяха апетитни. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 331
Да, няма дансинг, аз нали затова питах дали тия народни танци няма да ги играят между масите Simple Smile По мое мнение, ресторантите с дансинг (понеже за кръчми не се сещам) са или скъпи, или снобски, или и двете заедно   chef

# 5
  • Мнения: 154
Не че съм обиколила всички заведения в града ,но такова да отговаря на тези условия мисля,че няма и не съм чувала поне от познати редовно обикалящи заведения.

# 6
  • Мнения: 48
Благодаря за отговорите!   bouquet Знам, че ще е трудно да се намери такова заведение, та затова и питам, ако някой е попадал на подобно местенце да сподели, че нямам много време да го открия на принципа проба-грешка.

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 424
http://djiabeach.hit.bg/interior.htm

за музиката незнам - била съм само на организирани тържества, но ако ще превземате ресторанта - Вие ще я определяте

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Такова заведение, където да пускат предимно народни танци и да няма или да има мноооого малко чалга не съществува.
Весело село не ти препоръчвам, няма въздух там и в букв., и в преносния случай. Освин това има мнооооого чалга.
Шармант няма дансинг.
Руски клуб, била съм само на сватба там. По принцип не знам дали може да се танцува.
Изчерпахме каталога. Crazy

# 9
  • Мнения: 417
Освен за Веселото село друго не се сещам!

# 10
Ами..........Веселото село - ти си знаеш явно

Но направи резервация доста по-раничко от датата, на която искате да сте там Peace
Сега се откри нов ресторант до авто гара ЮГ казва се Мегдана и е точно това което търсите.

# 11
  • Мнения: 135
Сега се откри нов ресторант до авто гара ЮГ казва се Мегдана и е точно това което търсите.
[/quote]

и аз това щях да кажа чух много добри  отзиви за този ресторант

# 12
  • Мнения: 135
а тел.на ресторант МЕГДАНА някой знае ли?

# 13
  • Бг
  • Мнения: 845
Моля, заповядай -  032/ 624 694
                            - 0885 968 270

Аз също много добри отзиви чух, скоро сямтам да ида да проверя лично Wink.

# 14
  • Мнения: 5
Здравейте,девойки аз мога да ви препоръчам едни заведение с народна музика и фолклорна програма,не знам как не сте го чули още?Казва се Мегдана и се намира да автогара  юг.Много е готино.Всяка вечер има фолклорна програма и после хора и БГ музика без "чалга".Сега мога и да ви предложа и нещо друго,а именно уроци по народни хора,които може да практикувате по тези заведения,по сватби и по други мероприятия на които можете да покажете своите умения.Ако проявите интерес.http://dimoenev.hit.bg/

Общи условия

Активация на акаунт