Пак и пак акаме течно.Мами дайте ми съвет.

  • 617
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Мами,съвсем наскоро пусках такава тема,съжалявам,че трябва отново да го направя,но незнам какво да правя вече.
Когато пуснах първата тема синът ми имаше диария няколко дни,по предписание на педито ни пи 3 дни лечебна хумана+ прахче хидрасек,също чай шипка правех и оризова вода.След като започна да се изхожда нормално,1-2 пъти еднократно пак се изходи по-течно. от друга страна му давах още при първата диария пюре зеленчуково на хип и реших че е от него.Но явно не е защото оттогава не съм му давала.
Вече незнам какво да правя.Преди малко пак се изходи по същия начин.  Sad Мислех си да не би да е заради зъбките,подули са се венците и мрънка по цял ден?  newsm78 На 21 бяхме на ДК и педито каза,че до 2 седмици нищо чудно и да избие зъбче.
Мами посъветвайте ме  Sad Имали ли сте такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 4 496
Може и от зъбките за е, но ми се струва, че не е само от тях...Доста дълго е продължило.Защо не му пуснат едни изследвания?  Не искам да те плаша, разбира се. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 069
Не трябва да му даваш никакви зеленчуци и плодове.От плодовете само банани.Варях ориз, прецеждаш я, слагах захар за да не му е блудкава и я пиеше вместо вода.
Ентерола също много ни помогна, едно прахче сутрин, едно вечер.
Също така на всеки 10 минути по една супена лъжица гликоза.
Наблюдавай го, защото при малките деца много бързо се влошава клиничната картина.
Оздравявайте бързо!

# 3
  • Мнения: 4 053
ентерола ще помогне, но пак си попитай лекарката за дозата,
при дъщеря ми разстройството винаги имаше връзка със зъбките,
дори и нослето е потичало,
когато тръгне някое зъбче имунитета отслабва и съответно  детето е ту хремаво, ту температура вдигне, разстройство и т.н.
и като избие, всичко минава от раз  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 978
............когато тръгне някое зъбче имунитета отслабва и съответно  детето е ту хремаво, ту температура вдигне, разстройство и т.н.
и като избие, всичко минава от раз  Simple Smile

Точно така.
Само да отбележа, че ако има темп., трябва да е ниска. Висока, вече си е настинка Wink Rolling Eyes

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Пакетче Ентерол разтворено във вода, пакетче Смекта пак разтворено във вода, лечебна Хумана и посещение при чичо доктор.

# 6
  • Мнения: 3 069
Да, наистина най-добре е да посетите педиатъра си.

# 7
  • софия
  • Мнения: 636
Може и от зъбите да е. При продължителна диария - ентерол поне 6 дни. Пюре от шипка, оризова каша на нестле, а като основна храна - кашата на Милупа HN= Тя е лечебна. Друго не. И никакви зеленчукови пюрета. А, не видях на колко е бебчо - ако е под 7 месеца питай доктор за кашата на Милупа. Другото, което се сещам е задължително да смениш млякото, което яде. И от него стават такива работи - както запек така и разстройство.

# 8
  • Мнения: 2 309
Задължително изследвания! Скоро минахме по тоя път, Алис се усложни и се стигна до антибиотици. Строга диета - картофи, моркови, Ал 110 на Нестле и нищо друго.

# 9
  • Мнения: 6 441
Мами,съвсем наскоро пусках такава тема,съжалявам,че трябва отново да го направя,но незнам какво да правя вече.
Когато пуснах първата тема синът ми имаше диария няколко дни,по предписание на педито ни пи 3 дни лечебна хумана+ прахче хидрасек,също чай шипка правех и оризова вода.След като започна да се изхожда нормално,1-2 пъти еднократно пак се изходи по-течно. от друга страна му давах още при първата диария пюре зеленчуково на хип и реших че е от него.Но явно не е защото оттогава не съм му давала.
Вече незнам какво да правя.Преди малко пак се изходи по същия начин.  Sad Мислех си да не би да е заради зъбките,подули са се венците и мрънка по цял ден?  newsm78 На 21 бяхме на ДК и педито каза,че до 2 седмици нищо чудно и да избие зъбче.
Мами посъветвайте ме  Sad Имали ли сте такъв проблем?
На Алекс преди да му поникнат зъбите беше с разстройство  2 седмици.Давах му само кърма и нищо друго Peace А и едно лечебно сокче на Хип от ориз и моркови!Дано и при вас да е от зъбките! Hug

# 10
  • Мнения: 941
Вземете микробиология.Алекс беше така лятото,също и зъби му никнеха.Малко диетка и настоях пред доктора да вземем изследвания.Нищо не се изолира,пи Нелидикс и се оправи Peace Бързо оздравяване Hug

# 11
  • Мнения: 478
Като стана на 8 месеца беше 2 седмици с течно ако (направо като жълта вода), беше изцяло на хумана и чай от шипка нищо друго и прахчета хидрасек (от тях забелязах, че започна да пие много вода - 500мл на ден) Акото си остана кишаво и лека по лека взех да му въвеждам другите храни като сокове и плодови пюрета бяха за накрая. Надявам се да се оправите скоро.

Забравих да добавя, че зъбче не ни излезе.

# 12
  • Мнения: 2 755
Моят син е така на моменти. Започна с разстройство когато беше на 3м. Оправи се, но и сега често ака рядко, ако не ял ориз някоко дни. Сега често хапва ориз - през 3-4 дни и няма проблем. Ако се разхлаби следващото ядене е това е ведага го стяга. Не го давам чист , а в различни манджи /тази дума ми се стори най-походяща Rolling Eyes/ В зависимост до къде сте със захранването нищо не пречи да опиташ.

# 13
  • Мнения: 438
Здравейте отново. Много ви благодаря че така се отзовавате.  Simple Smile
Оказа се, че Звездо е хванал някакъв вирус.Днес ходихме на педиатър и му изписаха антибиотик,минахме отново на лечебна хумана,и на нас ни дадоха хидрасек,за Т панадол и нурофен,и някакви капки за носа и ушите. Дано се оправи тези дни,защото педито ни твърди че ако е много упорита диарията,може да се наложи болнично лечение  Cry Не ми се мисли....
Забравих да напиша че е на 7 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт