повръщане на 8/9 месеца

  • 929
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
 Имам момченце на 8 месеца, докато не седнахме стабилно, винаги след ядене и оригване ми връщаше по малко от храната (но не повече от шепа), това е от както се е родил.
 Сега вече седи стабилно, но дали от по голямото количество храна, вече по разнообразна (червени зеленчуци, меса), започна отново.
 Когато го сложа в кошарата да си играе (след като е оригнал) от обяда, няма и 30 мин. той ми повръща.
 Може би и аз правя грешка, че с пълно стомах че го слагам да си играе, а той се сгъва, иска да хване някоя по далечна играчка, обръща се, става.
 И може би от това притискане, че сега стана по подвижен и активен, да е тази реакция.
 Зарадвах се, че проблема ни мина като стана по стабилен и сега, когато започна от ново още повече се притесних.
 А, с дъщеря ми такива проблеми не съм имала. newsm78
  Благодарим ви, Калоян и мама Ели.


# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Най-добре се консултирай с педито Rolling Eyes
Да не би да преяжда и затова да повръща или пък ,ако пиете вечер или сутрин Ам,какво даваш?Ние също още от малки имахме такъв проблем,но пиехме Фризовом и лека -полека като минахме на твърда храна спряхме с повръщането.

# 2
  • Мнения: 941
И Алекс беше същия,млякото и соковете ги изкарваше търкаляйки се в кошарата.Проблема окончателно изчезна,когато се изправи съвсем,проходи и яде твърда храна Peace

# 3
  • Мнения: 491
И ние бахме така, докато проходи и започна да яде твърда храна. Беше ми омръзнала гледката да е с лигавник и то почти винаги омазан. Мисля, че е притеснително ако повръща "на фонтан".

# 4
  • Мнения: 30
 За съжаление в страната където се намирам, не е позволено да търся лекаря събота и неделя. А, за да я потърся през седмицата, трябва да дам 50.00 евро, това е потребителската ни такса.
 Просто не мога за всяко нещо да и се обаждам, когато се притеснявам, консултации по телефона не правят.
 Понякога звъня на БГ ни лекарка за съвет.
 За сега днеска не ми върна храната, може би нещо е раздразнило коремчето от предишните ядене та. А, днес хапна диетично- лека храна.
 Може и да му е в повече храната, защото като бебе, не поемаше даденото като количество мляко.
 Може би и това, че към пюретата тръгнах да слагам и малко сухар и става повече.
 Благодаря ви за съветите.

Общи условия

Активация на акаунт