Препоръчайте ми педиатър в 20-та или 29-та поликлиника

  • 671
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 664
Моля, препоръчайте ми педиатър в 20-та или 29-та п-ка, трябва да го сменя през декември. Предпочитам такъв, които подкрепя кърмене и късно захранване и не изписва веднага антибиотици. А някой знае с какъв документ се сменя и откъде да го взема? Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 672
В 20та (Борово) сме при д-р Тотева. Тя е педиатър с голяма практика, но мисля, че работи още по-старата схема на захранване. Ние сме при нея, но за захранването ще се консултирам с гастроентеролог, защото сме с алергия...Като цяло съм доволна от нея...

# 2
  • Мнения: 7 723
В 20- та Тотева и Шекерова.

# 3
  • Мнения: 961
Д-р Томов  Peace Добър диагностик е и доста се старае да се информира за новостите!
За Шекерова съм чувала много противоречиви неща и не ти я препоръчвам!

# 4
  • Мнения: 7 474
Ние сме при Илиева в 20 п-ка, но по едно време беше спряла да записва Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 547
29 поликлиника - Дамянова.
С много опит, в час е с новостите, рядко изписва антибиотици, за кърменето и сравнително късното захранване.

# 6
  • Мнения: 992
29 поликлиника - Дамянова.
С много опит, в час е с новостите, рядко изписва антибиотици, за кърменето и сравнително късното захранване.

и ние бяхме при дамянова , но се махнахме и слва богу. За мен не е педиатър тази жена, повече я вълнуват личните драми на пациентите й, освен това работи по старата схема за захранване, абе с две думи не ти я препоръчвам
за 20-та поликлиника ние сме при томов, доволна съм от него , в такъв смисъл никога не е отказал направлние, даже напротив без да го искам той ни праща на ортопед и каквото още трябва. Освен това консултациите са му с час и в противоположната му смяна. За захранване не зная как действа защото ние се записахме при него след  като вече се бяхме захранили.
За смяната на личен лекар ти е необходим картона на детето , отиваш при новия личен и там си попълвате документи

# 7
  • Мнения: 547
29 поликлиника - Дамянова.
С много опит, в час е с новостите, рядко изписва антибиотици, за кърменето и сравнително късното захранване.

и ние бяхме при дамянова , но се махнахме и слва богу. За мен не е педиатър тази жена, повече я вълнуват личните драми на пациентите й, освен това работи по старата схема за захранване, абе с две думи не ти я препоръчвам

Нашият опит с нея е съвсем различен. Както казах много съм доволна  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 664
Благодаря за отговорите! А не трябва ли и някакъв формуляр да се попълва и ако да - откъде се взима?

Общи условия

Активация на акаунт