Препоръчайте ми инфекционисти

  • 11 803
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Ако някой знае добър инфекционист нека каже името му и кординатите... от сливен съм, но няма проблем да отида и в друг град за преглед...

# 1
  • София
  • Мнения: 323
д-р Атанас Мангъров - детски болести и инфекциозни болести -               0898 734 288       
Частен кабинет ул. Милин камък 12А, ап 21
тел: 963 0176 , 8660 040

Шеф е на детското отделение в инфкциозна болница София

# 2
  • Мнения: 10
мерси за инфото, а работи ли със касата?

# 3
  • Мнения: 45
много добър диагностик е д-р Мангъров.Не работи със зк прегледа е около 50лв

# 4
  • Мнения: 10
ами някъде в провинцията така по-близо към сливен, примерно стара загора, пловдив, бургас има ли инфекциозни болници и добри специалисти... и в софия не е проблем да отида, но ако може и по-близко няма да е лошо Simple Smile проблемът ми е следният - по бедрата от известно време ми излизат неприятни циреи, боледувах от гнойна ангина преди три месеца и след изпитите антибиотици изчезнаха, наскоро се лекувах от хламидия, която незнам дали е преборена и след като свърших антибиотика пак ми излязоха....и затова искам да посетя инфекционист който да ме прегледа и да ми назначи правилно лечение...

# 5
  • Мнения: 10
хайде бе хора някой не е ли имал такива проблеми и толкова ли не знаете един читав инфекционист... за втори или трети път пускам тема в този форум и никой не се отзовава, а си мислех че тук всички си помагат  Cry

# 6
  • Мнения: 4
хайде бе хора някой не е ли имал такива проблеми и толкова ли не знаете един читав инфекционист... за втори или трети път пускам тема в този форум и никой не се отзовава, а си мислех че тук всички си помагат  Cry

И аз търся Инфекционист. От Бургас съм, моля споделете ако знаете някой....

# 7
  • Мнения: 82
   Др.Кънева-Бургас.Приема в инфекциозното зад трета поликлиника и в медицинския център срещу хотел "КОсмос"

# 8
  • Мнения: 1 322
Аз не съм много сигурна в качествата на Мангъров.

Общи условия

Активация на акаунт