ДА СИ НАПРАВИМ ФОРУМСКИ ФИТНЕС!

  • 674
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте всички МАМИ !

Пишейки тук и борейки се с килограмите ми хрумна идея, която на всички нас ще бъде от полза!
А именно - не можем ли да си направим форумски фитнес, който да си стопанисваме сами, в който да се събираме и да релаксираме заедно, да поддържаме добрият си външен вид ?!
Моля всички ви за мнение, препоръки и идеи по въпроса! Мисля, че това е напълно реално и реализуемо!
Нека го обсъдим!   bouquet

# 1
  • Мнения: 958
Лично аз виждам един проблем,Къде?,някои от нас са от София,някои от други градове,виждам,че си от София,дори да го направим тук всеки си организира тренировката във възможно най-близката зала,лично за мен както за всяка от нас времето е много кът ,водя и взимам детенце от английски и от плуване ,от училище,работя в къщи,но ходя до студиото 1-2пъти седмично,общо взето тренирам когато  програмата на детето ми позволява и съм планирала нещата така,че да са ми в района,живея до Зала Фестивална.Принципно добре звучи,но най-многото,което си представям е как няколко от нас се уговарят заедно да ходят някъде на спорт,и то ако живеят в един район,но това си е мое мнение,пожелавам успех на инициативата newsm10

# 2
Съгласна съм, че времето на всички ни е много кът, но все пак считам, че при желание всяка от нас може да намери време да дойде, та дори и да живее на другият край на София.
Освен това фитнеса би бил много популярен и би се посещавал и от други дами, а може би и от мъже  newsm78 ...
Вярно е, че ще могат да се възползват само мамите от София ... за това не бях помислила, защото идеята ми дойде спонтанно.
Мисля , че всички заедно можем да доразвием идеята и да я осъществим! Всяка от нас би могла да бъде полезна с нещо в нейната област!
Знам, че можем! Дайте с малко повече ентусиазъм и увереност!   bouquet

# 3
  • Мнения: 958
Права си,имам степер Кетлер и гирички,участвам,давайте други идеи  bouquet

# 4
Да именно, всяка от нас може да донесе някакви уреди ако има, а може и да вземем на изплащане професионални уреди и солариум, даже и сауна ще си направим.
Идеята ми е по-скоро да си направим  едно ООД .... мисля, че повечето от нас тук могат да дадат по 1000 лв за участие, с които да си спретнем фитнесчето  Grinning, аз лично мога да помогна и с рекламата   Grinning ... само мястото ще е проблем ... някой ако има идея да каже ...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
E, нещо не схващам - данаемем помещение и да го обзаведем с нашите домашни уреди, така ли?
Или идеята е да направим някакво дружество, да влезем с определен капитал и да развием фитнес?
Само казвам, че ако трябва да купуваме уредите, да плащаме наем, да подсигурим инструктори, това няма да е най-печелившето начинание.

Ако говорите за бизнес, първо трябва бизнес план, а после се оформят детайлите.

Иначе, идеята е добра.Всякакви фитнеси, СПА и т.п. са актуални днес.
Ако има сериозни хора, може да се говори и за сериозни инвестиции.

# 6
КЛОНКА ,

съвсем сериозна съм!
Но просто исках да кажа, че дамите които не могат да се включат с финанси на първо време могат да се включат с каквото имат! Това ще бъде взето под внимание, когато се изчислява участието им.
Или нещо такова ... просто ми трябва помощ да доразвием идеята.
Иначе - ДА, права си, имах предвид да си направим дружество.

# 7
  • Мнения: 1 575
Идеята е чудесна , но за някой малък град - не мога да си представя да организирам някой да гледа децата да се впусна в трафика , за да пристигна някъде и после обратно...може би е възможно да се организираме по райони и то само за компания! Аз съм в Св. Троица. А ако някой има сили да организира фитнес или др. му желая успех!!!

# 8
Хей момичета, не така песимистично!  Grinning

Знам, че можем, само желание ни трябва!
Знаете ли колко би могла да се доразвие тази идея?!
Вижте колко сме много, само малко организация ни трябва! Знам, че повечето мами са мами  Laughing, но в крайна сметка и вие се нуждаете от малко време за себе си! Дайте си го!

Хайде, знам че можем!   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 678
Можем  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт