Някой ходил ли е при д-р Угринов ?

  • 14 682
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
ако някой е ходил при д-р Угринов  в Стоматологичния факултет  моля да сподели мнението си ,смятам да се подложа на лечение с пълна упойка при него .....
благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 55
Здравейте!
Да не би случайно този лекар да се казва Д-Р Петър Угрински и пред да е работил във Втора градска?

# 2
  • Мнения: 155
ами той е Радомир Угринов и приема в Света Анна и Стоматологичния факултет Simple Smile

# 3
  • Мнения: 55
Много съжелявам, явно става въпрос за друг лекар!

# 4
  • Мнения: 1 404
Проф.Радомир Угринов ли имаш предвид?Бил ми е преподавател,после му бях пациентка,гласувам с две ръце за това,че е страхотен специалист.

# 5
Аз също се интересувам от този Проф.Угринов (не знам малкото му име, но приема в Стоматологичния Институт и в същото време е завеждащ отделение в Света Ана).
А също се интересувам от д-р Армен Багомян - лицево черепен хирург в Света Анна, към когото проф. Угринов е изпратил сина ми за операция.
Някакви отзиви за д-р Армен Багомян?

# 6
Това е проф.Радомир Угринов, който е  и завеждащ клиника в "Света Ана".Има и частен кабинет в ж.к.Люлин.Племенница съм му и съм чувала страхотни мнения за него като голям професионалист.Лично аз се каня да ходя при него, защото имам пародонтоза + 3 ретинирани мъдреца, които той ми препоръча да ги махна.Страх ме е от усложнения само, но вярвам в него.

# 7
Интересува ме къде е частният кабинет на д-р Радомир Угринов и моля да дадете и телефон за връзка. Благодаря предварително

# 8
Аз се свързах преди време с проф. Угринов с молба да ме прегледа, но той ме прати при асистентите си и каза, че ако те преценят ще го извикат. Аз също бих искала да разбера къде се намира частния му кабинет. Някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт