Моля за мнения...

  • 652
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Мами, нека който има опит да ми даде решение на следния казус. Искам да си купя нова пералня, но се чудя дали да бъде със сушилня или обикновена, но високо оборотна. Доволни ли сте от сушилните и съвсем сухи ли изкарват дрехите? Много ли ги мачкат? Имам 2 деца и зимата е някакъв кошмар, не мога да смогна на пране и сушене... newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
Мачкат се доста, не излизат напълно сухи, а леко влажни от парата, нужни са към десетина минутки да ги духне вятъра и е необходимо да се гладят. Ти сама казваш, че нямаш голям избор. С две деца и аз бих избрала такава пералня. Само децата да не пипат стъклото докато суши сушилнята.

# 2
  • Мнения: 46 434
Мачкат се доста, не излизат напълно сухи, а леко влажни от парата, нужни са към десетина минутки да ги духне вятъра и е необходимо да се гладят ...

Това беше една от причините да си взема отделна сушилня. Суши ги напълно, не се мачкат, от нея, директно в гардероба  Simple Smile взех добра марка, 2 употреба, 330 лв., 2 г. гаранция  Peace

# 3
  • Мнения: 1 809
Здравейте  Simple Smile

Аз вчера доста четох в една друга тема за пералня + сушилня и в крайна сметка останах също с убеждението,че е по-добре да си взема пералня отделно от сушилня. Повечето мнения бяха ,че както всяко нещо 2 в 1 не е по-добрия вариант,а само по-евтиния .

Та ще си ги сложим в  помещението, където стои сегашната пералня - пералнята на пода, отгоре върху плот (надявам се стабилен) сушилнята и това е.

Аз също съм с две малки деца,всеки ден пускам поне поне 1 пералня, през ден дори 2 , а нямам място и ми омръзна от тая мъгла, от прибиране на дрехи и постоянно "презареждане" върху радиатори и сушилка...в един момент се оказва че по цял ден с някакви си дрехи се разнасям, направо започнах да ги сънувам  Tired



Само за марка не успях да се ориентирам  Rolling Eyes  и ще съм благодарна на мненията ви.
  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 111
Мачкат се доста, не излизат напълно сухи, а леко влажни от парата, нужни са към десетина минутки да ги духне вятъра и е необходимо да се гладят ...

Това беше една от причините да си взема отделна сушилня. Суши ги напълно, не се мачкат, от нея, директно в гардероба  Simple Smile взех добра марка, 2 употреба, 330 лв., 2 г. гаранция  Peace

Не знаех това, благодаря!

# 5
  • Мнения: 25
Аз намерих доста теми по въпроса, благодаря за мненията Hug

Общи условия

Активация на акаунт