Кой ви помага най-много за детото/децата

  • 3 397
  • 96
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ви помага най-много за детото/децата

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 26 дек 2007, 15:10
* Може да изберете максимум 5 опции.

  • София
  • Мнения: 426
на мен ми помагат най-вече сестра ми и майка ми

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 16:46 от anelka119

# 1
  • Мнения: 83
На мене също майка ми.Винаги мога да разчитам на нея Hug

# 2
  • Мнения: 525
Мъжът "ми".
Страхотен е в това отношение.
Но няма да го пожелая на никой. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз пък си ги гледам сама. От време на време някой се включва я с взимане от училище, я с гледане на сополиво дете, но тези акции са толкова спорадични, че не си струва да се отбелязват.

# 4
  • Мнения: 7 201
Сама си гледам детето,но майка ми и бащи ми винаги когато имам нужда ми помагат! Hug

# 5
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Вече съм го писала. АЗ помагам на майка си в отглеждането на детето.

# 6
  • Мнения: 857
На мен най-много ми помага свекърва ми и майка ми.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз гласувах за свекърва ми и майка ми, ако повече жени имаха като моята свекърва темите в този форум ще намалеят наполовина  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 593
Свекърва ми и мъжат ми-на тях разчитам най-много,отвреме навреме се включва и лелята на мъжа ми,но нейното е повече по самоинициатива,отколкото от нужда WinkНа майка ми не мога да разчитам,освен в крайно критична ситуация(последния път когато гледа децата, аз бях на погребение)

# 9
  • Мнения: 581
Не съм съгласна с опцията "мъжът ми". Смятам за задължително и нормално двамата родители да отглеждат децата си заедно и по равно (естествено когато живеят заедно). В тази връзка ние сами си гледаме детето, но майка ми и свекърва ми винаги са на разположение, но много рядко ползвам услугите им.

# 10
  • Мнения: 1 172
С мъжа ми си го гледаме.

Отделно - помагат всички по-близки роднини и приятели. Не мога да определя кой най-много, кой най-малко, защото всяка помощ ми е ценна. По-скоро знам за какъв вид помощ към кого мога да се обърна.

# 11
  • Мнения: 271
Гледам си го предимно сама,тъй като мъжът ми често е в чужбина.Разчитам само на майка ми,но тя е на работа и не може по разбираеми причини.На свеки и нямам доверие и не съм и го оставяла и за 5 минути

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Никой не ми помага с отглеждането на детето ми. Нито съм сляпа, нито съм саката.

# 13
  • Мнения: 5 401
Никой не ми помага!  Peace Защото, първо така исках, за да се насладя изцяло на първородното си бебе и да не ми се бъркат с остарели и недопроучени съвети; второ, защото не мога да разчитам на участие от родата.

# 14
  • Мнения: 3 537
По принцип си гледам сама детето, но най-много ми помагат съпруга ми и майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт