Алергична хрема

  • 2 640
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Моля ако някой се сеща друго освен Алиум цепа и Арсеникум албум за алергична хрема да подскаже.Сополите са воднисти,горната устна е леко зачервена(но мисля че това стана от Алиум цепа) и се влошава.От 2-3 дни е така,но преди 2 седмици положението беше същото,даже ни докара до бронхит.Направихме спазъм и стигнахме до Урбазон.Не искам да се повтаря случката,но май на там вървим.

# 1
  • Мнения: 668
А защо се самолекувате, а не отидете при специалист??? Какво още искате да си докарате #Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 095
Ако ползувате услугите на хомеопат - иди. Сега има хрема.

Иначе като профилактика, знам какво да се прави., но ти не питаш за профилактика. Идете на доктор - няма значение какъв. Да се оправи детето, да се спре пристъпа.
След това, можеш вече да правиш профилактика.

"И най-скъпата профилактика, е по-евтина от най-евтиното лечение"

# 3
  • Мнения: 182
Не се самолекуваме!Изписаха ни Арсеникум албум,Поумон хистамин и Еуфразия.Ако до утре няма промяна трябва да минем на други лекарства.Притеснението ми е друго-алергията ни е от мухъл(евентуално),а хомеопатични към него няма.

# 4
  • Мнения: 4 414
Не се самолекуваме!Изписаха ни Арсеникум албум,Поумон хистамин и Еуфразия.
ако са ви изписали тези 3 неща накуп, нищо чудно, че не се оправят нещата. явно сте попаднали на боаронски възпитаник.зарежете този хомеопат и отидете на класически такъв. в хомеопатията не се изписват лекарства за еди-какво-си. лекува се човекът, а не се преследват симптомите.
ако е спешно положението, посетете традиционен педиатър, за да решите проблема в момента.

# 5
  • Мнения: 1 559
Не се самолекуваме!Изписаха ни Арсеникум албум,Поумон хистамин и Еуфразия.Ако до утре няма промяна трябва да минем на други лекарства.Притеснението ми е друго-алергията ни е от мухъл(евентуално),а хомеопатични към него няма.

Минете на друг хомеопат, а не на други лекарства.
Подходът на този "хомеопат" няма нищо общо с хомеопатичния метод.

Виждам, че сте във Варна. Там има към кого да се обърнете. Успех!

# 6
  • Мнения: 668
От първия ти пост останах с впечатление, че се лекувате сами, моля за извинение  bouquet
Но все си мисля, че на хомеопата това му е работата - да намери точното лекарство, а не на пациента...
Явно, наистина, сте попаднали на пишман хомеопат Sad

# 7
  Мили майки, дано тук да получа помощ. Дъщеря ми е на 2г.11м. Когато беше на 1г. и 8м. започна постоянна хрема, рядко - пъпки. Сега имаме много силен обрив и доста обилен секрет. Не се знае от какво е алергията. Пием Ериус, фенистил капки, мажем с две кортекостероидни кремчета, медицинска козметика, диета...... Обрива продължава, сополите понамаляха. Какво да правя, помогнете ми, моля Ви?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Защо не заведеш детето при хомеопат Rolling Eyes,пробвали ли сте този вариант? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 1 095
Нищо по-добро няма от профилактиката. Особено при алергиите.  Peace Убедила съм се.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Дино ще се обосновеш ли малко повече?Какви профилактики точно?Мерси.

# 11
  • Мнения: 90
Хомеопат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт