алуминиева дограма

  • 499
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
моля за съвет.преди две седмици ми сложиха дограма на терасата,но се оказа че по средата на двете крила има луфт и от там духа и вали.майстора каза че ще ми донесат нещо което се слагало в такива случаи.и чакам вече две седмици ,почва трета.постоянно звъня по телефона и чувам само обещания.
кажете ми ако в сряда пак не дойдат ,къде и към кого да се обърна за санкциониране на въпросната фирма.към съда,към агенцията за защита на потребителите,към комисия за контрол на качеството или към трите места на куп.може да има и друго за което незнам.
дайте ми съвет.

# 1
  • Мнения: 5 393
Агенция за защита на потребителите първо.
Имаш ли договор с въпросната фирма, фактура и т.н.Гаранции дават ли?
Не се сещам какво е това нещо, което да могат да сложат за да запушат луфта newsm78
Успех,дано дойдат и оправят нещата       bouquet

# 2
  • Мнения: 953
благодаря,имам договор за изпълнение и ги накарах вътре да ми напишат че цялата сума е изплатена.с подпис и печат.

# 3
  • Мнения: 1 492
Първо им се обади и поискай да говориш с управителя. Кажи му какво се случва и, че ако до два дни не се появят, ще пишеш на комисията за защита на потребителите. Така и направи, де, ако не дойдат. Но определено разговора с управителя, върши работа.

Коя е фирмата?

# 4
  • Мнения: 8 999
И при мен имаше малък луфт между прозореца и балконската врата. Онова "специално нещо", с което уплътниха, беше най-обикновен силикон.

Общи условия

Активация на акаунт