"Винаги готов" ли е мъжът ви за секс?

  • 4 301
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Стана ми много любопитно дали вашите половинки (мъже или любовници) са винаги готови щом ги поканите в леглото?
Аз съм на моменти - има дни в които ми се прави лудешки секс и се почва "от вратата за краката" но има и периоди в които се обръщам на другата страна и отклонявам всички покани.
Забелязал съм че  когато нямам желание за секс след първия път обикновено желанието се събужда и се почва една...
А как е при вас? 

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не и това е нормално. Живеем заедно от 12 год., работим по цял ден, имаме 2 деца- ангажименти, отговорности, умора... Понякога той отказва, понякога аз.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не, разбира се. Да не е робот - включваш и действа  Laughing То всички са така, в едни моменти искат, в други - не. Продължителността на връзката няма особено значение. Просто има страшно много фактори, които оказват влияние върху желанието за секс. Това важи и за жените, и за мъжете  Peace

# 3
  • Мнения: 2 751
Абсолютно винаги е готов и не преувеличавам. Rolling Eyes
Чак понякога ми се иска да откаже, та да събуди в мен по-голям интерес  Joy (нали се сещаш, като ти е отказано нещо, още повече го искаш  Crazy)
Само като му се усмихна по-така и си сваля панталона  Joy
Викам му: "подърпай ми се малко, де.... така не ми е интересно" Crazy Crazy Crazy

Ама май така си е по-добре  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 991
Като Кали. Направо понякога ми писва от тоя проклет секс, все едно няма какво друго да правим Rolling Eyes Crazy

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Винаги е готов и това е самата истина ooooh! Много често му отказвам, даже и не се целуваме много, защото тръгна ли да го целувам и вече........ Пък на мен не винаги ми се иска Crossing Arms Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy

# 6
  • Мнения: 4 053
Абсолютно винаги е готов и не преувеличавам. Rolling Eyes
Чак понякога ми се иска да откаже, та да събуди в мен по-голям интерес  Joy (нали се сещаш, като ти е отказано нещо, още повече го искаш  Crazy)
Само като му се усмихна по-така и си сваля панталона  Joy

и в нас е така,
аз отказвам по често  ooooh!

# 7
  • Мнения: 46 434
Не, разбира се, човек е все пак, не робот  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 991
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!

# 9
  • Мнения: 84
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
newsm78Значи не само моя е като нерез, чак се притеснявам на мен като не ми се ще какво ли си мисли. Какво е това нещо? Разбрах, че в някои случаи това не е за хвалба Tired, имали сме и разправии.

# 10
  • Мнения: 525
И да, и не.
Физиологично и емоционално.

Но в темата няма особен смисъл.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
newsm78Значи не само моя е като нерез, чак се притеснявам на мен като не ми се ще какво ли си мисли. Какво е това нещо? Разбрах, че в някои случаи това не е за хвалба Tired, имали сме и разправии.
и ние понякога се "караме" на тази тема Tired

# 12
  • Мнения: 1 217
С чиста съвест казвам-да.
То неговото не се търпи вече. #2gunfire
Едвам ме изчака да минат лохиите и се почна.
Направо ме побърква и отблъсква така.
Даже и като го целуна си мисли,хайде в леглото.

# 13
  • Мнения: 243
Ми...досега не ми е отказвал, ама то не трябва и да го моля много LaughingПовече аз се дърпам май newsm78 Така че, общо взето да, винаги е готов.

# 14
  • Мнения: 1 193
Успокоих се, че има и други с мойта съдба ( "винаги Готов")  Mr. Green "Оплаках" се на една близка приятелка- разведена, че не издържам вече, пък тя се възмути едва ли не. Да, ама ще лудна  #Crazy Да взема да и го пусна  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт