Крем "Родопско чудо"

  • 29 166
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Има ли идея някой как мога да се сдобия с въпросното мазило?
Ефикасно ли е за третиране на белези и широки рани?

# 1
  • Мнения: 668
Например тук?
Лелеее, сега прочетох какво лекува - ми то направо пенкилер Wink Аз нещо подобно използвам - Витасин - най-вече при изгаряне, но и за него пише, че лекува 100 неща Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 263
honey13  Hug Hug Hug

Да ти кажа и мен ме смути първоначално точно това, че е пенкилер както казваш. Но моя близка сподели че го ползва и е наистина много доволна, та затова съм склонна да рискувам.

Дай линк за този Витаксин, ако имаш да видим и него. Белега не е от изгаряне, а е дълбока прорезна рана - дали ще помогне?

# 3
  • Мнения: 668
Здрасти и на теб  bouquet
Нямам представа дали ще помогне. Ето ти описанието и на Витасин.
Ама защо не пробваш да мажеш белега със Витлеемската звезда от Баховите есенции?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 351



Има ли идея някой как мога да се сдобия с въпросното мазило?
Ефикасно ли е за третиране на белези и широки рани?

Този крем се продава в аптеките.Ако не го намериш пиши.Представителите и разпространителите на крема са ми приятели.Мога да ти дам тел. за връзка.Ще ти го доставят.Аз също го ползвам - невероятен е.

# 5
  • Мнения: 7 263
honey13 голямо злато си ти, защото макар да имам пълния набор от есенциите все още ми е трудно да намеря точната в дадения момент. Може ли паралелно да се маже и с мазило и с Витлеемската звезда? Няма ли да си пречат едно на друго? Има ли значение кое след кое?
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Затрупах те с въпроси, ама така е като не влизаш в кю-то човек не може да те открие вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Катина благодаря ти, около нас има две три хубави аптеки, ще питам ако не го открия ще ти драсна на ЛС за координатите   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 668
honey13 голямо злато си ти, защото макар да имам пълния набор от есенциите все още ми е трудно да намеря точната в дадения момент. Може ли паралелно да се маже и с мазило и с Витлеемската звезда? Няма ли да си пречат едно на друго? Има ли значение кое след кое?
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Затрупах те с въпроси, ама така е като не влизаш в кю-то човек не може да те открие вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ти пък! Кю-то си е включено нон-стоп newsm78 Освен мъж ми да го е направил пак инвизибъл... Ама ти пробвай де, нали знаеш, че съм на "Вие" с техниката Embarassed

Не е проблем да редуваш крема с есенцията, нали си наясно, че тя няма да направи никакви проблеми Hug Предполагам, че е по-добре първо да втриваш есенцията (1 до 5 капки от концентрата), а след това да нанасяш крема.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 351
Крем Витасин съдържа половината от съставките на крем Родопско чудо.Съответно има и двойно по слаб ефект.

# 8
  • Мнения: 668
Крем Витасин съдържа половината от съставките на крем Родопско чудо.Съответно има и двойно по слаб ефект.

Дано да мирише поне мааалко по-хубаво от Витасин Praynig Че той е такава смрад... аз за това го използвам много рядко, предимно на изгорено, както казах и преди.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 801
А дали може да заличи вече появили се стрии или белег от секцио? newsm78

# 10
  • Мнения: 90
Аз съм го чувала като Маданско чудо и знам, че се продава в аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт