Кашля само нощем

  • 608
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Вече доста време.
Давам Стодал, но през деня е спокоен, а и няма Т, яде, спи, енергичен е. Какво е това чудо и защо е?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 750
Възможно е въздухът в стаята да е проблем. Ако е по-сух например.
Педиатърът какво казва?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Възможно е въздухът в стаята да е проблем. Ако е по-сух например.
Педиатърът какво казва?

Не е сух - отопление не ползваме, аз проветрявам и нощем по 1-2 пъти, а педко ще питам утре... Нали не е на зор работата, все отлагам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
Тогава пък да не му е студен въздуха в стаята и да го дразни  newsm78
Стодал може да не действа, щото нали има различен вид кашлици, при които един сироп действа, друг не.

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
СТУДАЛЪТ Е ДОСТА слаб сироп. Може наистина и от студа да е щом казваш, че не е топло при вас. А има ли сополки детето? Защото и в такъв случай може да се получи. През деня да е спокойно детето а през нощта да кашля като магаре.

# 5
  • Мнения: 84
Как така не ползвате отопление? Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Не е студено - апартаментът е вътрешен и е с много добра изолация... Няма сополи, никакви признаци на болест.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И Жасмина е така вече цял месец, пробвахме какво ли не, Стодал-а го спрях, защото не помага, последно ни изписаха Виброцил капки и противоалергичен сироп Aerius - кашлицата почти спря. Според педито най-вероятно е от влажния климат и лошия въздух.

# 8
  • Мнения: 288
По-добре го заведи да видиш какво ще ти каже педито,защото знам че нощното кашляне не е хубаво

# 9
  • Мнения: 674
 Моето бебе кашляше само сутрин в продължение на повече от месец. Педи каза, че било алергична кашлица и изписа капки и сироп. За известно време престана да кашля и от 2 дни пак я чувам сутрин. И аз не знам каква е тази кашлица! newsm78

# 10
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Все пак е възможно някакъв секрет да се стича към гърлото, и за това и да кашля в легнало положение.

Идете до педиатъра

Общи условия

Активация на акаунт