кървене след инсеминация

  • 8 370
  • 24
  •   1
Отговори
здравейте момичета! на 21 и 22. 11. напрравихме инсеминация, но днес(26,11,) прокървих... какво е това?

# 1
  • Мнения: 7 716
Колко кръв имаш?

# 2
  • Мнения: 4 324
Оххх, дано е било само зацапване, но дори и да е така, май е най-добре да се обадиш да лекаря си!
Дано всичко е наред!

# 3
кръвта е доста обилна и днес вечерта съм на лекар и ще пиша,но съвсем се отаях, честно да ви кажа. Това ми е третата инсеминация

# 4
  • Мнения: 4 324
Инсеминацията със стимулация ли беше?

# 5
първите две бяха със стимулация с клостил, но този месец фоликулите сами си пораснаха и ми биха само прегнил. всичко там мина ок, но какво стана сега?????

# 6
  • Мнения: 4 324
МНого е рано това кървене .... Не знам от какво може да е. Ще стискам палци за довечера, а ти пиши като се върнеш.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Христинка,дано всичко е наред!

# 8
преди малко се върнах от доктора:  гледа ме на ултра звук, но не видя нищо и каза, че е рано да се види бременност, но не го и изключи. Така че ще пия утрогестан до събота и пак ще ме види.  така ми се иска да е бебе

# 9
  • Мнения: 4 324
Ох, миличка не е просто рано, а е безкрайно рано да се види бременност ... Важното обаче е че лекарката не е видяла нищо обезпокоително. Пий утрогестана ама не само до събота, пий го докато не се разбере има или не бременност!

# 10
здравейте момичета, няма бременност, а спад на хормоналните нива. борбата продължва!

# 11
  • Мнения: 4 324
христинka съжалявам Sad

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Христинка  Cry Hug

# 13
Здравейте момичета. Аз вчера правих първата си инсеминация при доктор Димитров. Вечерта след това и аз имах червеникаво зацапване на превръзката. Беше като кръв смесена с нещо друго и една две капчици чиста кръв, но много мънички. Аз също се тревожа, и ако някой друг е имал подобно преживяванер или пък имате някакво обяснение на какво може да се дължи и дали е нормално, моля ви да споделите

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
На мен ми се е случвало.Кръв,примесена с цервикална слуз.Това е от преминаването на катетъра през шийката,мисля че не е страшно.Поне така ми казваше лекарят ми.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт