Кой успява да вдъхне емоция в живота Ви..,

  • 2 002
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
да Ви накара да искате да можете да творите, да пишете, да живеете по различен от познатия ви начин, да бъдете "първи", да целувате....

Разполагам с доста време напоследък и главата ми е пълна с идеи, които искам да сбъдна. Защото съм срещнала конкретен човек, който ме е вдъхновил адски силно. И още един...и още един.. Sunglasses
Бил той/ тя най - обикновен, или преуспял в своята професия, или изявен дизайнер, или.. каквото предложите:

# 1
  • Мнения: 1 761
Всеки път,когато погледна детето ми се чувствам невероятно щастлива.Щом се гушне в мен имам целия свят и мога да преобърна планини.
Сутрин,когато мъжа ми отива на работа и ме целува,докато спя знам,че ще изживея един прекрасен ден.
Сигурна съм,че има и други хора, които да ме каат да се чувствам така,но още не ги познавам лично. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 397
Напротив - аз съм успяла ! Човекът който ме вдъхновява е съвсем обикновен - обичам го! Това е!

# 3
  • Мнения: 728
Детенцето ми! Heart Eyes
Всеки път като ме гушне,като ми каже "мамо,бичам те",сутрин се събудя, отворя очи и видя това малко и беззащитно човече....то е моят живот!
За него съм готова на всичко!!!
То ме вдъхновява и прави живота ми усмихнат,весел и щастлив!

Съпруга ми! Heart Eyes
Обича ме,подкрепя ме,уважава ме...прави ме щастлива!

# 4
  • Мнения: 4 496
Да пиша ме кара тъгата. Да се усмихна ме кара любовта. Нищо не ме вдъхновява повече от собственото ми желание да живея живота си красиво и пълноценно!И само с човекът, до когото се събуждам сутрин, това става възможно...

# 5
  • Мнения: 7 723
Колегата Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 525

Koлегата чаровник или бесен агресор с перфектен костюм? newsm78

# 7
  • Мнения: 525
собственото ми желание да живея живота си красиво и пълноценно!


Това е и идеята разбира се. Wink
Красотата е в хората - тя е жест, думи, визия, поведение, талант..
Които понякога ни липсват и към които се стремим, само защото искаме да сме перфектни в своите очи, да живеем..

Пък може по - долу и да кажа кои са моите емоционални музи. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 385
Преди години имаше един мъж в живота ми и той ме вдъхновяваше да пиша,имам доста стихотворения посветени на него. Той беше Ерато за мене. Embarassed

# 9
  • Мнения: 27 524
Не е кой, а какво. Когато съм влюбена.

# 10
  • Мнения: 2 401
Истински може да ме вдъхнови единствено музиката. 

# 11
  • Мнения: 210
Близките ми хора... ако не са те живота ми нямаше да е смислен... А сега и детето което чакам

# 12
  • Мнения: 698
Банално - но единствена истина за мен - синът ми. Той и нещата, които искам да направя за него, ме мотивират да бъда амбициозна в стремежа си към резултати.

# 13
  • Мнения: 211
Вдъхновява ме човекът, когото обичам, разбира се Heart Eyes
Най-хубаво се чувствам, когато съм вдъхновена за мисли и планове за бъдещето. Защото си го представям с него, очаквам куп хубави неща (дай, Боже!) и това ме прави истински щастлива и живееща смислено и пълноценно!

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Колкото и тривиално да звучи - това са най-близките ми хора.
Моето семейство.

Общи условия

Активация на акаунт