МОГА ЛИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ?

  • 1 189
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мамчета! Аз като една неопитна майка искам да ви питам нещо свързано със секса. В момента бебето ми е на два месеца и половина все още се кърмем и нямам ментруация. Възможно ли е в момента като правим секс с татито да забремения Embarassed? Благодаря ви предварително. Дано не ви звучи много тъп въпроса Embarassed Embarassed EmbarassedНо наистина незнам

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, напълно е възможно да забременееш.

Ползвайте презерватив тъй като кърмиш и не можеш да приемаш орални контрацептиви!

# 2
  • Мнения: 4 621
Възможно е. Това, че кърмиш, не е гаранция да нямаш овулация.  Най-добре използвайте предпазни средства Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Възможно е, макар и не много вероятно, но риск има. Ако една толкова скорошна втора бременност е нежелателна от вас за момента - вземете мерки.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Може и още как

# 5
  • Мнения: 611
Аз мисля, че е напълно възможно, но пак се допитай до лекар Peace, чувала сьм за такива случаи, като твоя

# 6
  • Мнения: 75
Аз мисля, че е напълно възможно, но пак се допитай до лекар Peace, чувала сьм за такива случаи, като твоя
Ами аз всъщност не съм бременна, но все пак питам за да знам. След раждането имах такива усложнения,че незнам колко време ще ми е нужно да си помисля пак за такова нещо. Но просто исках да знам. Благодаря за отговара

# 7
  • Мнения: 1 931
Има много семейства с породени дечица и при повечето така е станала работата.

# 8
  • Мнения: 1 733
Може, разбира се!

# 9
  • Мнения: 545
Напълно възможно е!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Да, напълно възможно е да забременееш  Peace познавам такава мама.

# 11
  • plovdiv
  • Мнения: 199
Моя приятелка има бебе на 7 месеца и въпреки,че са се пазели сега отново е бременна.Наистина трябва да се внимава,ако не си готова за второ бебче.Използвайте презерватив,а не с прекъсване на акта.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Да

# 13
  • Мнения: 3 695
Може, може. Макар, че кърменето намалява вероятността, не я изключва.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, може. Вземете мерки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт