От какво се обрина???

  • 1 339
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами, в неделя дадох на дъщеря ми от плодовите дуели на Хип, праскова с банан и йогурт. Сутринта закуси с кус-кус със сиренце и на обяд хапна пилешка супа с един сухар вътре, а след обед бисквитена каша. Вечерта ми направи впечатление, че по гръбчето има малки червени, ситни пъпчици, вчера имаше и по корема. Чудя се от какво може да се е обринала... newsm78 . До сега не е проявявала непоносимост към никакви храни. Според вас от какво е ?

# 1
  • Мнения: 434
Има ли нещо което е яла за първи път. Освен на храна може да се дължи и  на претопляне на детето, ако си сменила козметиката....

# 2
  • Мнения: 27 524
Колко е голяма?

# 3
  • Мнения: 1 155
На 8.5 месеца. Плодовият дуел й беше за пръв път.

# 4
  • Мнения: 27 524
Плодовият дуел й беше за пръв път.

 Joy Joy Joy

Не й давай повече тогава засега, дано не се повтори.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 201
Същото се случи и със сина ми преди няколко дни, само че новата храна беше грейпфрут. Разликата е, че два дни преди обрива вдигна и много висока температура, та сега лекарите се двоумят в диагнозата си: алергия или шарка. Защо не я заведеш на лекар?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Същото се случи и със сина ми преди няколко дни, само че новата храна беше грейпфрут. Разликата е, че два дни преди обрива вдигна и много висока температура, та сега лекарите се двоумят в диагнозата си: алергия или шарка. Защо не я заведеш на лекар?
Какви са тия доктори, как няма да различат алергия от шарка  Crazy

# 7
  • Мнения: 201
Същото се случи и със сина ми преди няколко дни, само че новата храна беше грейпфрут. Разликата е, че два дни преди обрива вдигна и много висока температура, та сега лекарите се двоумят в диагнозата си: алергия или шарка. Защо не я заведеш на лекар?
Какви са тия доктори, как няма да различат алергия от шарка  Crazy
Има симптоми и на двете. След изследванията докторите ще са по-категорични.

# 8
  • Мнения: 2 553
Ако е алергия освен от прасковата от какво друго да е  newsm78 Щом това й е ново ... Банана едва ли, йогурта също... Знам ли и аз  newsm78

# 9
  • Мнения: 27 524
Белените и топлинно обработени мъхести плодове почти никога не дават алергична реакция.

# 10
  • Мнения: 4 447
Отначало като четях меню-то мислех, че детето е поне на година и 3-4 м...  #Crazy

Много сте малки за плодови дуели и всякакви други двойни комбинации. Внимавай какво даваш на детето.
 Hug

# 11
  • Мнения: 106
На мен да ви кажа са ми много съмнителни тея ''дуели'' и кви ли не още с йогурт или сметана, не мисля, че са много полезни в консервиран вид, както и кашите в бурканчета - на всички АМ пише да се приготвят и дават веднага, а изведнъж хоп, в консервирани пюрета... Не мисля да давам от тях - по-добре плод+к.мляко поотделно...
Но, разбира се, това си е мое мнение, всеки има избор как да си храни детето  Hug

# 12
  • Мнения: 508
Белените и топлинно обработени мъхести плодове почти никога не дават алергична реакция. Peace

# 13
  • Мнения: 2 553
Белените и топлинно обработени мъхести плодове почти никога не дават алергична реакция. Peace

Да , и аз така мисля, но тогава от това меню кое да е дало такава реакция  newsm78 А пък не мога да видя и на колко е дететнцето  ooooh!

# 14
  • Мнения: 508
най-вероятно ще е от пл.дуети,спри ги за извесно време и прецени.

Общи условия

Активация на акаунт