Някой пробвал ли е тази диета?

  • 850
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Става въпрос за плодово-зеленчуковата диета. Много пресилено ми се вижда за 10 дни да смъкнеш 10 кила, но принципно съм навита да я пробвам, макар че като знам каква съм лакомница, след това йо-йо ефектът ще е сигурен
http://juliet.hit.bg/dieti/index.htm

# 1
  • Мнения: 1 975
За коя диета по-точно питаш, защото се отваря заглавна страница с бая диетки там newsm78

# 2
# 3
  • Мнения: 689
Ако имаш много за сваляне и до 10кг може да стигнеш-то си е чист глад.Помисли само колко калорични за дадените зеленчуци и плодове.Със сигурност ще получиш главобол и виене на свят NaughtyНяма протеини....изобщо е една лоша диета според мен.

# 4
Искам да ти кажа, че съм пробвала подобна диета, с която също сваляш 10 килограма за 10 дни, но имаше други неща, не само плодове и зеленчуци. Смисълът на тези диети е разделното хранене, за един ден да ядеш промерно 1 кг варени картофи, на другия незнам си колко ориз, после 3 яйца,всеки ден различно. Беше преди бала ми. Издържах до 5 ден, след което една седмица не можех да се вдигна от леглото. За две седмици си възвърнах свалените 4 килограма, въпреки че не съм се хранила толкова, колкото повръщах. Въпреки че и аз съм по-тежичка, отколкото ми се иска, съм голям противник на тези диети. Не само защото си възвръщаш почти веднага свалените килограми, независимо дали се храниш нормално, а защото са адски пагубни за организма. Лично аз ям страшно малко, от бебе съм злояда, нямам добро храносмилане и всичко ми се лепи. По-добре си изгради някакъв сериозен хранителен режим, с който не само ще сваляш, но и ще задържаш продължително време едни и същи килограми. Аз на 24 години имам повече стрии от майка си от тези непрекъснати промени в килограмите и пробване на подобни диети. Успех все пак и не забравяй, че дори и да не си го признават, повечето мъже всъщност харесват по-заоблените сладуранки. ЧАО!

# 5
  • Мнения: 148
Пробвала съм какви ли не диети, от които най-ефикасна и вкусна беше тази със зелевата супа. Аз съм такъв чешит, че не мога да пазя продължителни диети, в които да си подбирам храните на принципа напр. на разделно хранене. Човек на крайностите съм - или всичко /ям по много и всякакви простотии, мазнотии, сладкиши и пр./, или нищо /диети от този сорт/. Общо взето свалям бързо и качвам бързо.
Към момента много съжалявам, че не мога да правя зелевосупната диета, защото не става в работна среда, а искам спешно да сваля колкото се може повече кг. А иначе напълно ми е ясно, че след това ще ги кача. Голям простак съм.

# 6
  • Мнения: 689
Ти пък!Много момичета имат подобен проблем-решението е да се научиш да се храниш правилно и да имаш мярка,повече движение,повече протеини,зеленчуци и плодове и силна воля да се откажеш от това,което ти е вкусно.
Ако не можеш да изядеш малко паче шоколад,не си купувай шоколад изобщо!Успех!

Общи условия

Активация на акаунт