От къде да купя тази играчка?

  • 4 904
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 498
Мами, помагайте!
Виждали ли сте това пони-бебе някъде да се продава?

# 1
  • София
  • Мнения: 847
ами знам, че го продават в Щатите. Поръчах същото за дъщеря ми за Коледа, но ще ни го донесат познати от там. Ако все пак не намериш такова тук, днес в Бонжур гледах друго бебе-пони, голямо такова, с биберон, също мърда и бърбори нещо. Струваше 99 лв. Има го и във вариант в проходилка  Crazy
Ако държиш на това новото, с раничката, може да пробваш ebay.com

http://search.ebay.com/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog= … fsop=1&fsoo=1

ето тук има към двадесет продажби, поне половината са с доставка в целия свят (само трябва да питаш колко ще те таксуват).

# 2
  • Мнения: 6 164
да, тук при нас в Дружба 2 Mr. Green
Скъпичко беше, но не е 99 лв. чак

# 3
  • Мнения: 2 498
Misty, а някакви подробности къде по-точно си го виждала.....и евентуално тел. на магазина за да се свържа направо с тях....

# 4
  • Мнения: 6 164
Ама ти от Стара Загора ли?? /аз сега видях откъде си/ Нямам тел., но ако наистина не намираш и не е спешно, ще отида да им го взема

# 5
  • Мнения: 2 498
Ама ти от Стара Загора ли?? /аз сега видях откъде си/ Нямам тел., но ако наистина не намираш и не е спешно, ще отида да им го взема
Благодаря ти предварително  bouquet!
Когато имаш път към магазина и ако не забравиш поискай тел.....

# 6
  • Мнения: 6 164
На същата марка има в Хиполенд: от Коледния каталог (23.11 - 26.12.2007):

Значи може и помито да е там.

# 7
  • Мнения: 2 498
Нямат в Хиполенд такова пони.....

# 8
  • Мнения: 6 164
Много са смотани, само в Ст. Загора или по принцип?

# 9
  • Мнения: 2 498
Имат бебе-пони, но ето такова , което при натискане на крачето само говори, а това, което търся като му се натикне крачето си мърда ръцете и краката....

# 10
  • Мнения: 208
 valia77 ,провери ли в МЕТРО мисля че там видях някакво пони-бебе Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Ходих до магазина, но понито там само говори/пее, не мърда нищо. 59 лв. Вероятно е същото, което си видяла и ти, затова не им взех телефон. Може би това, което искаш го няма в БГ още. Confused

# 12
  • Мнения: 2 498
Misty, благодаря ти за това, че заради мен си ходила до този магазин  bouquet Hug Heart Eyes....
Може още да няма внос в БГ....ще чакам.....дано до Коледа да я има ....

# 13
  • Мнения: 176
Мами, помагайте!
Виждали ли сте това пони-бебе някъде да се продава?


Мисля че видях подобно, но с малко по-други асортименти и около 20 лв. беше - на едно магазинче в Бургас, до Славейковото пазарче (ако искаш да проверя - пиши на лични)

# 14
  • Мнения: 6 164
май го открих тук: http://www.kikimorka.com - при продукти на Hasbro. Там ти казва за повече подробности да цъкнеш на един линк и е оригиналния сайт - имам чувството, че имат над 50 понита. Crazy

Te са различни: има да го решеш, храниш, в проходилка... а ти държиш да е в активна гимнастика ли? Разгледай - тези са вносителите на твоето пони, но не знам точно него имат ли, може да им звъннеш с координати от сайта. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт