Новините тази вечер....

  • 1 719
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Кучета изядоха англичанка,Митьо очите осъден на 1 год.ус-лов-но,ит.н. и т.н.....Божеее,божеее,що ревах сестра ми да се връща от Канада.Да ви кажа честно,не виждам светлина в тунела...А вие?

# 1
  • Мнения: 160
Аз четох за англичанката в нета и направо настръхнах.  Sad   

Горката жена.

# 2
  • Мнения: 73
че как няма да я изядат като ги има на всякъде ама много просто не знам аз се обаждах на еко равновесие за кучетата пред нашия блок и те провериха сигнала  кучетата пак са там  newsm78

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:00 от didi770

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Моля, кучезащитниците да заповядат!

# 4
  • Мнения: 25 572
Съжалявам, но от това което видях (включително и въпросните кучета), за мен историята е по-скоро оригинален начин за прикриване на убийство, отколкото действително да са я изяли кучетата.
Надявам се, патоанатомите да са кадърни и отговорни хора.

ПП Стана ли ясно с кого живее тази жена там?

# 5
  • Мнения: 3 423
Държавната телевизия ли или частните новини?
Тук има разлика в новинарските емисии в осем.
АРД, държавната ТВ, набляга на политика, икономика
и прочее сериозитети, докато Про7 - на апокалипсиси.
Новините са за публиката.

# 6
  • Мнения: 6 617
Е, гледах и за размириците във Франция, тъй че хайде да не се изкарваме най-черните пак.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


ПП Стана ли ясно с кого живее тази жена там?

 Не ConfusedИзвела си малкото кученце на разходка, покрай стопанствата на полето, до края на селото.Казаха, че кучетата нападнали малкото й кученце.Но кой си разхожда там домашните любимци, до циганската махала.Жената била купила къщата преди 2г. и близките й в Англия щели да бъдат уведомени от тамошната полиция!

 Жалко за жената Sad

# 8
  • Мнения: 2 978
Цитат
Да ви кажа честно,не виждам светлина в тунела...А вие?

Аз пък не виждам тунела.

# 9
  • Мнения: 281
Аз виждам, дано не е влак.

# 10
  • Мнения: 3 036
Пипи напълно те разбирам и аз се чуствам напълно безсилна от тази безхаберност на всичко и всички.Толкова наглост от хора и политици(забележи че не ги наричам хора)да ни поучават колко сме добре и колко ни е хубаво.
Безобразие smile3511
Колкото до Илиана
това че си на принципа "Аз не сакам да съм зле, аз сакам Вуте да е зле"мене не ме топли че Франция има размирици.И не сравняваи техния с нашия живот.

# 11
  • Мнения: 516
Трагедиите продават, а журналистите имат нужда от хляб.
Още в древен Рим са казали, че на народа му трябват хляб и зрелища.

# 12
  • Мнения: 25 572
Държавната телевизия ли или частните новини?
 

Няма разлика, Лиске. Всички са лимоненожълти.  Sick

# 13
  • Мнения: 6 617
Пипи напълно те разбирам и аз се чуствам напълно безсилна от тази безхаберност на всичко и всички.Толкова наглост от хора и политици(забележи че не ги наричам хора)да ни поучават колко сме добре и колко ни е хубаво.
Безобразие smile3511
Колкото до Илиана
това че си на принципа "Аз не сакам да съм зле, аз сакам Вуте да е зле"мене не ме топли че Франция има размирици.И не сравняваи техния с нашия живот.
Моля ,моля не ми вкарвай мисли -доста е тъпо от твоя страна Close
Авторката се чуди що ревала сестра и да се върне от Канада не съм започнала аз със сравненията.

# 14
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ИМА И ДОБРА НОВИНА  newsm44
Малкият Георги, за когото получихме сигнал, че е тормозен от родителите си, остава в семейството. Това решиха в отдела за закрила на детето към община Слатина, след като проучиха случая. Майката на детето е изпратена да се лекува, а детето редовно ще бъде наглеждано от социалните работници.


 

Георги е обичано и гледано дете, смятат социалните работници. Изводът дошъл след разговори с родителите и близките и личния лекар на детето, възпитателките в детската градина. Заради тежките си пристъпи на астма Георги е приет в болницата заедно с майка си. Тя, обаче, се лекува от психично разстройство и хапчетата я успивали. А е трябвало да се грижи денонощно за него, да му прави инхалации.

"За да се справи с тази задача е намалена, всъщност бащата е посъветвал майката да намали дозата от лекарствата, които тя приема и това всъщност е довело до така по-неспокойно поведение на майката", разказва Деян Пенев – Национален отдел за закрила на детето, община Слатина.

Затова майките в съседните стаи разказват за невъздържани крясъци и редовен пердах в болницата. Извън нея, никой не е виждал детето притеснено.

"Спокоен е, в детската градина идва, родителите го предават лично на нас няма никакви проблеми нито с родителите нито с детето", разкрива Росица Ангелова – детската учителка на Георги. Тя допълни, че няма подозрения Георги да е бил малтретиран, тъй като децата споделят такива неща, а той не се е оплаквал.

Конфликти в семейството има, но те не касаят детето – убедени са социалните работници. Зоя е приета за кратко на лечение, после на нея и съпругът й ще бъде предложена семейна консултация. И всички ще следят дали усмивката на Георги няма да изчезне.


http://news.bnt.bg/content/view/full/206345

Общи условия

Активация на акаунт