Уикенд: Къща за гости или хотел?

  • 651
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Кое бихте избрали за вашата почивка?

От една страна: Комплекс от кокетни къщички за гости, приемащи до 2 семейства във всяка. Камина, оборудвана кухня. Всичко нов и лъскаво. Разположение - село в троянския балкан (утре ще видя името). Има барбекю, предлагат и закуска. И възможността за някоя местна манджа. Цена - 200 лв/вечер (рентва се цялата къща). Има отопление, парно доколкото разбрах към камината. Недостатъци - няма ресторант (има хотели в района) и няма СПА комплекс.

От друга страна - хотел пак в района, 100 лева за двойна стая, ама супер малка. Или 170 за апартамент, с включена закуска. Има някакво СПА обаче баейна е отвън.

Чудя се кое да избера, къщичката изглежда супер, а и е някакси по естествено - ще има жив огън и уют от камината, миризма на борове... Обаче ще трябва да се готви (да се пекат меса).. Ако сме 2 семейства ще се върже и доста прилично като цена.
В хотела обаче си има ресторант, човек може да се запие спокойно и само да си поръчва... обаче ще е тясно в тая стая, ще има глъч и народ.
Какво бите избрали?

# 1
  • Мнения: 290
къщичкааа Peace ако е за релакс
ако е за купон с приятели - хотела

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сега през уикенда бяхме в подобна виличка. Пак в споменатия от теб район. Но аз знам какво е, защото и преди съм била. Та нагласата ни е още от тук. Наистина няма кой да ти готви и принася, но ако е голяма компанията - все някой услужливо го прави.
При камината и в трапезарията се събират всички и става весело. Та за планински уикенд май е повече от добре.
И според дестинацията и настроението избираме хотел. Но той е по-скоро когато сме само нашето сем.
Живот и здраве - тоз уикенд пак пътуваме. Ще отседнем в нещо като семеен пансионат. Плюса е, че пак ще има къде да се съберем доста народ. А пансионата (бивш турски конак) не предендира с нищо луксозно. Но е уютно и топло.

Обаче така "на сляпо" и аз не бих могла да си избера...?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 679
Комплекс от кокетни къщички за гости  Peace

Общи условия

Активация на акаунт