Кога се прави реимунизацията с Пентаксим??

  • 643
  • 6
  •   1
Отговори
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Здравейте!
Интересува ме кога се прави реимунизацията с Пентаксима - на 14 м или една година след 3 прием? newsm78
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 31
Мисля, че беше след една година, но най - точно ще ти каже педиатъра

# 2
  • София
  • Мнения: 170
Една година след първичната имунизация, т.е. обикновено между 16 и 18 месечна възраст.

# 3
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Проблема е там, че сега сме временно във Велико Търново и тукашната педиатърка не знае за ППентаксима. Явно утре ще звъня на пловдивската.
Благодаря все пак!   bouquet

 

# 4
  • Мнения: 653
Проблема е там, че сега сме временно във Велико Търново и тукашната педиатърка не знае за ППентаксима. Явно утре ще звъня на пловдивската.
Благодаря все пак!   bouquet

 
не знае за Пентаксима?!? Shocked
реимунизация се прави най-малко година след последния прием най-късно до 2 години навършени

# 5
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Проблема е там, че сега сме временно във Велико Търново и тукашната педиатърка не знае за ППентаксима. Явно утре ще звъня на пловдивската.
Благодаря все пак!   bouquet

 
не знае за Пентаксима?!? Shocked
реимунизация се прави най-малко година след последния прием най-късно до 2 години навършени

Ами да....., в провинцията стоят по малко по-различен начин нещата  Simple Smile. Не съм живяла в София, но пправя сравнение с Пловдив  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Реимунизация се прави година след последния прием. Точно това питах на последната консултация на моят син.

Общи условия

Активация на акаунт