ДО МАМИТЕ,КОИТО ИМАТ ПОЗНАТИ МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ ИЛИ ЗНАЯТ НЕЩО ЗА...

  • 5 628
  • 5
  •   1
Отговори
 Здравейте, мами! Не съм сигурна,че това е подходящото място за моят въпрос,но тъй като и аз съм мама и след безуспешно търсене,реших и вас да питам,понеже доста неща знаете. Та - питането ми е - знаете ли нещо за Нобел фарма като условия на труд и заплащане,най-вече? Рових се къде ли не,но нищо не открих по форумите.Ако имате някой познат в тази сфера или самите вие сте мед. представители,ще съм ви много благодарна да споделите,защото спешно се нуждая от тази информация!
  Предварително ви благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 141
имат сайт-аз съм влизала в него,но е по-добре ако успееш да се вредиш в ЛИБРА-парите там са върха

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Копирам следния цитат от един друг форум, дано да  ти е от полза:
Цитат
Ако следните няколко неща не те притесняват,то ти пожелавам само успех на интервюто.Това ,което знам се отнася за длъжността медицински представител.Срещите,които изискват да правиш от теб за един ден сас два пъти повече от останалите компаний,дори в един период имаше и посещения вечер на денонощни аптеки,незнам дали сега е така.Заплата е под средната за бранша,особено съпоставена с труда.Полицейщината е другото нещо ,което ме отвръщава,т.е. проверяват те непрекаснато в колко часа и кога каде си бил и разни такива.А това,че работиш извън работно време(защото 26 срещи е невъзможно в рамките на 8 часа) никой не го е грижа!!!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 225
Lara,би ли дала линк към цитирания форум!Благодаря предварително!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, разбира се - заповядай  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 225
Благодаря отново.Сайта е много полезен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт