Бебе Конфорт Аксис- в България?

  • 1 556
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Видях на сайта на Бебе Конфорт новото им столче. Може да се върти на 90 градуса и изглежда супер удобно. Чудех се дали вече се продава в България и на каква цена?
Ето го и него:
http://www.bebeconfort.com/UK/voiture_axiss.htm

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Изглежда страхотно и много удобно, ако родителят пътува на задната седалка до детето. Предполагам, че най-точна информация ще получиш от магазините Малечко, мисля, че само там съм виждала да се продава тази марка.

# 2
  • Мнения: 11 003
Много е интересно и удобно с това въртене. Simple Smile Обаче ме притеснява, че го няма в класацията на ADAС. Confused

# 3
  • Мнения: X
Страхотно изглежда столчето.
Обаче ми се струва че няма позиции на облегалката, което за мен е от особена важност за деца до 3 години. Иначе столчетата на Бебе Kонфорт са много качествени. Ние сме с тяхно столче 0-18 килограма и сме много доволни.

# 4
  • Мнения: 924
Има позиции на облегалката. А в класацията мисля, че го няма още защото е съвсем ново.

# 5
  • Мнения: X
Е, щом има позиции, значи столчето е много добро! За следващото бебе ще го имам предвид.

# 6
  • Мнения: 924
А смисълът на въртенето не е родителят да пътува до детето, а столчето да се завърти, за да може по-лесно да се свали детето от колата.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 847
А смисълът на въртенето не е родителят да пътува до детето, а столчето да се завърти, за да може по-лесно да се свали детето от колата.  Peace

 Mr. Green ум море патки пасе са го казали хората... ама не бях пила кафе още. Но и за родителя в колата ще е удобно, какво сега - да закопчее коланите, да си играят нещо... супер е столчето.

# 8
  • Мнения: 622
Може да го има в Премама

# 9
  • Мнения: 622
Проверих има го  Peace
 а може ли линк към класацията на ADAС, мооооля  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Видях на сайта на Бебе Конфорт новото им столче. Може да се върти на 90 градуса и изглежда супер удобно. Чудех се дали вече се продава в България и на каква цена?
Ето го и него:
http://www.bebeconfort.com/UK/voiture_axiss.htm

Цената на AXISS 9-18 кг. е 668.00 лв.

Може да го има в Премама

В София го предлагат магазини "Малечко", а във Варна магазини "Рошко"

# 11
  • Мнения: 622
Може да го има в Премама

В София го предлагат магазини "Малечко", а във Варна магазини "Рошко"
[/quote]

И в Премама  Peace

# 12
  • Мнения: 3 216
Ейй много хитро са го измислили с това вьртене. Ще ми кажете ли и колко струва.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 276
Ейй много хитро са го измислили с това вьртене. Ще ми кажете ли и колко струва.

Видях на сайта на Бебе Конфорт новото им столче. Може да се върти на 90 градуса и изглежда супер удобно. Чудех се дали вече се продава в България и на каква цена?
Ето го и него:
http://www.bebeconfort.com/UK/voiture_axiss.htm

Цената на AXISS 9-18 кг. е 668.00 лв.

Може да го има в Премама

В София го предлагат магазини "Малечко", а във Варна магазини "Рошко"

# 14
  • Мнения: 2 652
В предишна тема за столчета беше коментирано и това. Мисля, че някоя от мамите беше казала, че въртенето ставало много трудно и не е удобно, но лично не съм пробвала. Няма и Isofix - за тези, които държат.

Общи условия

Активация на акаунт