Курсове по фризъорство в София.

  • 625
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Някой карал ли е такъв курс и къде?Препоръки?В какво се състои самият курс,как протича(въобще всичко каквото се сетите ще ми е от полза)
Решила съм да се запиша на такъв курс,но незнам къде ще е най-добре,за това пуснах темата и разчитам  на  вашето мнение и препоръки.Иначе в нета има супер много обяви,но на мен ми трябва мнението на някой който е ходил на такъв курс.

# 1
  • Мнения: 133
ето ти един тел обади се да ти обяснят подробно след 14.30 търси Рени сартифицирани са дават тапия има теория и практика и т.н
946 72 71
дано ти е от помощ

# 2
  • Мнения: 126
ето ти един тел обади се да ти обяснят подробно след 14.30 търси Рени сартифицирани са дават тапия има теория и практика и т.н
946 72 71
дано ти е от помощ
Благодаря ще се обадя  bouquet
А тя издава ли диплома за завършен курс?

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 10:14 от Бебина

# 3
# 4
  • Мнения: 581
Ходила съм на такъв курс. Беше месец или два, не помня точно. Теоритическата част се провеждаше в Техникум по текстил и облекло, а на практика ходехме в един фризьорски салон на ул."Оборище". Фризьорката, която ни обучаваше е уникална.
 Накрая имахме изпит и ни дадоха дипломи.

# 5
  • Мнения: 126
Ходила съм на такъв курс. Беше месец или два, не помня точно. Теоритическата част се провеждаше в Техникум по текстил и облекло, а на практика ходехме в един фризьорски салон на ул."Оборище". Фризьорката, която ни обучаваше е уникална.
 Накрая имахме изпит и ни дадоха дипломи.
zori13 имаш ли координати?

# 6
  • София
  • Мнения: 15 913
В момента дъщеря ми кара курсове, продължават 3 месеца и завършват с изпит пред комисия от гимназията по фризьорство. Лятото кара към същата фирма и за маникюристка. Получи сертификат за работа, валиден по изискванията на ЕС. Има обяви от много фирми, но трябва да избереш такава, която осигурява работа/ако нямаш познат, при когото да работиш отначало и да изградиш постоянни клиенти/. Нашата учителка осигурява работа на всички поискали. Най- добре е да изкараш и маникюр за да можеш да работиш всичко. В много салони в началото искат момиче, знаекщо и двете. Цена - в момента 300 лв на месец.

# 7
  • Мнения: 581
Ходила съм на такъв курс. Беше месец или два, не помня точно. Теоритическата част се провеждаше в Техникум по текстил и облекло, а на практика ходехме в един фризьорски салон на ул."Оборище". Фризьорката, която ни обучаваше е уникална.
 Накрая имахме изпит и ни дадоха дипломи.
zori13 имаш ли координати?


Ето тел. 0887 65 12 06  Елена Попова. Не знам дали е актуален и дали още провеждат такива курсове, защото аз ги посещавах преди около 2г.

# 8
  • Мнения: 126
Aisha231 мога ли да те помоля и теб за  координати?

# 9
  • София
  • Мнения: 15 913
Изпратих координатите на лични, ако не си поручила - пиши ще повторя.

Общи условия

Активация на акаунт