Шопинг в Мадрид препоръки магазини

  • 5 502
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Аиде и аз за помощ
моля за препоръки за магазинни/евтинки/ за Мадрид за ПРЕД новогодишен пазар !!
ако може помагаите къде като имате предвид с подробно описание за местоположението   искам да понапалня торбите  Embarassed
Идеи Praynig

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Н & М - изключително евтино, Зара имат и евтини неща - вземи си нещо, марката си е испанска все пак. Страдивариус също изгодни цени. Точно местоположение не мога да дам - само веднъж съм била в Мадрид.
Ох, сега видях, че питаш за магазини по принцип...а аз само за парцаляци ти написах, ама нали знаеш - всеки луд...
С козметика не бих те посъветвала да рискуваш в малки магазинчета, дори по главните улици.

# 2
  • pomorie
  • Мнения: 848
в нюйоркер цените са добри в манго също а ако искаш всичко на едно място и нещо по-така иди в el corte ingles

# 3
  • София
  • Мнения: 847
зависи какъв стил на обличане предпочиташ, като по-евтини бих ти препоръчала Pull & Bear и Bershka (по-младежка мода, по-изчанчени дрешки), както и Promod, там нещата са подобни на Манго и Зара, по-изчистени, по-елегантни се намират.
Но най-много ти препоръчвам El Corte Ingles, при намаления можеш да намериш супер попадения. Там са марки като Хилфигер, Ралф Лорън, Бърбъри и т.н., но цените дори и на намаления са доста по-високи от HM и изброените по-горе. А за това къде се намират - нужно е само да разбереш коя е търговската част (улица) и ще ги срещнеш буквално на всяка крачка.
Приятно пазаруване!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
още един глас за El Corte Ingles Peace

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Намаленията започват след Нова година - хората даже спят пред магазините, за да влязат първи и да вземат най-хубавите неща Laughing, преди това цените са си нормални. Корте Инглес си е скъпичък магазин, над средния клас. Среден клас магазини са Сара (Zara), Бершка (Bershka), Пимки (Pimkie), ХМ (HM), СА (C&A), Промод (Promod), Манго (Mango) и още много. Търговската зона е около Мадроньо (Сол), и нагоре към гейския квартал Laughing - където са много от марковите магазини.

Все пак зависи какво точно те интересува и какъв тип дрехи носиш.

# 6
Бих препоръчала Bershka и Zara, но пак зависи какъв тип дрехи носиш.
 Flutter Flutter Flutter

# 7
  • Мнения: 133
мерси на вси4ки включили се
май промод пимке н§м са това което търся  Flutter
от летището да ме ориентира някои как/с коя линия на  метрото да стигна до "........ Търговската зона е около Мадроньо (Сол"/
благодарско  bouquet

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
мерси на вси4ки включили се
май промод пимке н§м са това което търся  Flutter
от летището да ме ориентира някои как/с коя линия на  метрото да стигна до "........ Търговската зона е около Мадроньо (Сол"/
благодарско  bouquet

Зависи доколко можеш да се оправяш с метрото. По-накратко, от летището тръгва само линия 8. Ето План метро Мадрид по който да се ориентираш - летището е в горния десен ъгъл, а Сол е там, където се пресичат червената, жълтата и светлосинята линии. Мадроньо е мечката, символ на Мадрид. Аз лично бих хванала 8 от летището до края - Нуевос Министериос, оттам с 10 (тъмносинята) до Трибунал, и оттам с 1 (св.синята) до Сол. Може да слезеш и на предната - Гран виа, която е противоположния край на търговската улица.

Ако искаш по-подробно да обясня, няма проблем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт