Някой ходи ли на ЖК в 20-та поликлиника?

  • 2 205
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Интересува ме дали има някой от свестните гинеколози от големите АГ -болници, който да преглежда там? Кой е вашият лекар и доволни ли сте?

# 1
  • София...........
  • Мнения: 951
Здравей:)
Аз ходя в 20-та поликлиника на ЖК и съм много доволна. Не познавам никой там и не знаех при кой да се запиша, стана случайно.
Гинеколожката е д-р Димова, както тя така и акушерката са много внимателни. Последния път д-р Димова ме гледа на видеозона близо 30-ина минути (нямаше пациентки отвън), направо си ми направи нещо като фетална морфология, а и преди това всеки път ме гледа по 15-ина минути и ми обяснава и показва бебчо. На четни дати работи сутрин, на нечетни е след обяд. За другите доктори нищо не мога да кажа...

# 2
  • софия
  • Мнения: 495
Аз също съм доволна от д-р Димова и мисля тя да ми води ЖК PeaceХодила съм при нея по различни поводи и винаги съм оставала доволна и от отношението и от качеството и на лекар.

# 3
  • Мнения: 111
Д-р Димова!!!

# 4
  • Между два живота
  • Мнения: 132
Да, и аз съм от години при д-р Димова.  "Налетях" й случайно и се задържах при нея! Внимателна е, надявам се и компетентна!? Бях срещала негативно мнение за д-р Радева (Май беше името) !?  Пак е от 20-та! Виж из постингите на Мейс от форума на родители на деца с увреждания. Докторката бе пропуснала да забележи значима малформация на гръбначния стълб на бебето й в ембрионален стадий!... Последствията: страдания за детето и семейството като цяло... Cry
Та ако се налага заложи на д-р Димова!

Общи условия

Активация на акаунт