Лечебен глад ли...?

  • 735
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
е това нашето вече не знам. Катето стои упорито гладна вече 3 седмици. Яде или по едно ядене на ден или въобще не яде, само сок и вода. Вече не издържам, готвя, сервирам увещаваме се, а резултат никакъв. На мякой да му се е случвало? Купих и поливитаминен сироп от вчера, според педитърката трябва да свърши работа, ама аз не съм много сигурна. Не споменах, че ни растат кътници  и кучешки зъби, знам че е нормално да няма апетит, но толкова дълго??! Shocked  Shocked  Shocked

# 1
  • Мнения: 705
аз не съм имала все още такива проблеми, но съм чувала от приятелки, че са купували сироп КИДИ, който много повишавал апетита. освен това питай педиатърката си или в аптеките за PEDIASURE, това е заместител на храната, който съдържа всякъкви витамини. доколкото съм чувала представлява нещо като прясно мляко с различен вкус и било много приятно. ако има някой с повече опит, нека помогне!
Успех

# 2
  • Мнения: 3 562
Дано да ви помогне сиропчето (витамините) Laughing
И ние сме имали периоди на диета, но 3 седмици Thinking
За 3 дни губим бузите, за 3 седмици ще се загубим изцяло  Laughing
Като и пробият зъбките ще си навакса  eat  eat  eat
Колко сте големи?

# 3
  • Мнения: 60
На 1,9г тя и без това е 10кг, съвсем ще се затрие. И нас ни предписаха Киди, но аптекарката каза, че Мулти-саностол е много по-хубав.

# 4
  • Мнения: 237
И моя злоядко ме влудяваше с това яднене, но след като пи Саностол нещата се оправиха. ПРобвай, може да помогне. Stuck Out Tongue

# 5
  • Мнения: 8 769
Цитат на: zaeto
На 1,9г тя и без това е 10кг, съвсем ще се затрие. И нас ни предписаха Киди, но аптекарката каза, че Мулти-саностол е много по-хубав.

Спокойно, дъщеря ми е на 2г2м и е 11 кг. От тия сиропи наистина се повишава апетита, поне на моето дете така действаха.
Какво й даваш да яде? Сменяла ли си храните? Даваш ли й възможност за избор? А мляко яде ли? Хаби ли достатъчно енергия?
Според мен е някакъв период, който ще отмине....

# 6
  • Мнения: 380
Не искам да те плаша, но сина ми около две годишнината си престана да се храни, стана злояд и така до ден днешен. Нито сиропи ни помагат, нито бабини рецепти. Всичко става с едни уговорки направо ужас и така до ден днешен. Той поне яде без проблем сурови плодове и зеленчуци, но все пак не се кара само на ябълки, моркови и т. н. Въоръжи се просто с търпение и предлагай само любими храни.

# 7
  • Мнения: 60
Благодаря ви! Сега поне знам, че не само моето е злояд "звер" , така е от как се е родила, ама като сегашното... Предлагам само неща, които харесва, манджи и супи не ще да ги знае, яде баница, ябълки и домати, от време на време по някоя чаша мляко и мнооого цеден сок от портокал Embarassed .
Надявам се сиропчето да помогне, че на нищо не прилича таз работа, аз готвя тя върти глава....

# 8
  • Мнения: 1 283
Ох мила,съ4увствам ти! Neutral Face Това ми е болната тема! Sad Нашия батко е на 5 години и едва,едва 16 кила.Много е злояд,за него храната е враг,а яденето-мъ4ение! Imp Все се надявах да се оправи един ден...е още 4акам! Confused Стискам ти палци при вас да е моментно! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт