Спешен Въпрос (за смесване на млеката)

  • 875
  • 7
  •   1
Отговори
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичета до сега  бебчо беше на  Фризолак .Акото му беше добре  акаше по 2 пъти в денонощието,ноо много повръщаше от него.Преди Фризолака бяхме на Нутрилон Нисколактозен (бях писала в друга тема Peace)Но го спряха (нямало внос)Та сега Минахме на Нутрилон 1-чка.Но днес има разтройство от него Sick Sick.от нисколактозния се беше запекъл а сега от 1-чката  с разтройство.Е няма средно положение.. ooooh! ooooh!та въпросът ми е следния

Мога ли да смеся  Нисколактозния Нутрилон с Нутрилон 1-чка .Примерно 3:2 лъжички.Някой правил ли го е newsm78 newsm78

Защото вече незнам какво да правя с тези млека.Гледах съдържанието на Фризолака и Нутрилон 1.Разликата е единствено в  Пребиотиците.На Нутрилона са в повече.Това има ли някакво значение  за акането newsm78 newsm78 newsm78

А сега пак има внос от Нутрилон нисколактозен.Та затова питам дали мога да ги смеся двете.Педито  неща да я питам щото горката е много бозава в таз тема.По тъпа педиатърка не съм виждала #2gunfire #2gunfireДобрече идва декември

Мерси предварително Peace

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 07:32 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 155
Аз по-принцип не съм привърженик млеката да се сменят много много, освен ако наистина не е наложително. Избери най- подходящото за детето ти и давай само него. Това е моето мнение Peace

# 2
  • Мнения: 814
Аз честно казано не знам дали можеш да смесваш така млека  newsm78. Но по принцип има значение дали млякото е с пребиотици (те се добавят за по-добър ефект на червата). Следващият клас на млеката с пребиотиците са тези АМ, които съдържат пробиотици - живи бактерии, които регулират стомахчето на бебето. Ако искаш опитай с такова АМ, но се консултирай първо, защото май си направила доста смени на млека  Confused   

# 3
  • Мнения: 508
Ние сме на милумил страшно съм доволна проблеми не сме имали никакви.Ако имате проблем с повръщането давай фризовом,снаха ми си реши проблема с него,но милумила също е по-гъст и може да ти свърши същата работа,а от него и акото е нармално.за смесването на две млека аз съм против.ако милумила те притеснява вземи нутрилон комфорт омнео той помага и за повръщането и за акането. Hugти решаваш

# 4
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ами направила съм смени защото нито едно мляко не понася добре на бебето.Едното мляко го  разхлабва а от другото повръща като замаян. ooooh! ooooh! ooooh!Затова казвам че средно положение няма...Аз не искам да му сменям млеката но  като не му е добре на детето с това мляко какво да правя Thinking Thinking

Относно тези АР млека- също има жестоко разтройство.От рожковите ли там де да ги знам   съставките им.Направо вече съм шах и мат

# 5
  • Мнения: 1 155
Лошото е, че както си писала май педито ти е много добра, аз винаги се допитва до мойта. Дано майчетата  тук ти дадат добри съвети и успеят да ти помогнат. Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 161
Може да ги смесваш. Пробвай и виж ако това е добре за стомахчето му карай така. Ние откакто се роди Нелия сме все на Нутрилон 1. Като беше около 2 месеца имаше проблем беше се запекла и започнахме да смесваме Нутрилон 1 с нутрилон комфорт за да може поне веднъж на ден да си ака. Така беше докато не навърши 4 месеца. Спряха коликите спря запека и сме си само на Нутролин 1. Недей да сменяш бързо млеката и то от една марка на друга.
За в момента да овладееш положението може да дадеш на детето малко оризова вода, ако е много тежко разстройството.

# 7
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Веси-месри за отговора.Таман вече се чудех какво да правя ooooh! ooooh!
Но интересното е че от вчера не е акал.а вчера имаше съвсем малко разтройство. Thinking ThinkingМоже и да се оправи проблема пък..ще го следя.Но мисля да не сменям вече марки защотот   горкичкото    направо го побърках от смяна на млека Sick

Общи условия

Активация на акаунт