Има ли нещо което мога да направя?

  • 665
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета, от около 3-4 месеца ме понаболява едната гърда, този месец болката стана по силна, започна и другата да ме боли и веднга отидох на лекар. Споделяла съм с вас, имам поликистозни яйчници, кисти не образувам, но имам хормоналните нарушения свързани със СПКЯ. Два месеца правихме и стимулация с клостилбегит, но не се получи. След вчерашния преглед категорично ми казаха КРАЙ НА ХОРМОНАЛНИТЕ ЛЕКАРСТВА, защото ще имам сериозни проблеми с гърдите, директно ми казаха, че може и до злокачествени образувания да се стигне. За щастие за момента всичко с гърдите ми е наред и болката ще отшуми като спра хормоналните лекарства. Тъй като имам едно дете, станало по чудо, в момент в който не пиех никакви лекарства, нямах цикъл, с две думи при пълен хормонален дисбаланс, та докторката (хирург онколог) ми каза, ако е писано ще стане, ако ли не, имаш едно дете, което има нужда от майка, това бяха думите й. Та май трябва да спра и да се надявам чудото отнова да стане... Май не мога нищо повече да направя оттук нататък. Мислех другия месец да изследвам хормони, да видим кой не е в ред в момента, че бебо не става, ама май няма мсисъл. И да разбера, не мога нищо да направя. Моля ви, кажете мнението си.

# 1
  • Мнения: 7 718
Изследвай си хормоните. Не пречи.
Вярвай и мечтай, чудеса стават, особено по Коледа.

# 2
Лали, благодаря ти за подкрепата. Надеждата и вярата никой не може да ни отнеме, дано Коледа  ни донеса малки чудеса на всички нас тук. Иначе за хормоните си права, ще си взема направление и ще си ги изследвам, но след празниците, те така или иначе не са спешни и ще пиша какви са резултатите.

# 3
  • Мнения: 7 718
Да, не са спешни, пиши после.

# 4
  • Мнения: 2 423
t_koleva   радвай се на чудото което имаш ако Господ е решил ще има и второ. Аз се убедих, че и каквото и да направим ако Господ реши ще има бебе ако не няма .
 Желая ти успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт