Не иска манджи

  • 867
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте д-р Слънчева!
Дъщеря ми - на 1,8 г. отказва да яде манджичките, които доскоро хапваше. Готвя й всеки ден - със зеленчуци, с месо или хапва от общата храна, ако не е солена и с подправки. Интересното е, че с желание продължава да яде пл. кисело мляко, кремчета, каши, плодове, пие сокове и ....адаптирано мляко - Фризо 3 -  от 1 до 3 г. Това, което ме притеснява, е че с отказа от другата храна, не приема необходимите й хранителни вещества. Моля Ви за съвет - вече не знам какво да правя. Превръщам се в маймуна, за да хапне от обяда си. Иначе пие и адаптирано мляко, защото аз съм против киселото преди навършване на 1 г. - след това тя категорично отказа да го яде. Преди ден правихме изследвания на кръв и урина, заради силно зачервено дупе, което не минаваше, но всичко с изскледванията е ок. Извинявам се за дългия пост. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 760
Явно си прави диета! Laughing Изчакайте 3-4 дни и предлагайте само това което обича да яде и след това постепенно и включете от манджите напр. кюфтенце със сос, мусяка, пилешка супа. Между основните яденета не давайте нищо друго освен плод, плодово пюре или сок.

Общи условия

Активация на акаунт