дете което не спи

  • 955
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Синът ми е на 18 месеца и НЕ СПИ. Вечер заспива към един през ноща и то след натиск от наша страна. Оставяли сме го и до по късно, може да си откара и без да спи. И ако все пак заспи започва да се буди през 30-40 мин. През деня най- доброто постижение е час и половина. Не спи откакто се е родил, като колкото повече пораства толкова по зле става. Докарва го до 4-5 часа на денонощие напоследък. Всички зъби са налице, давала съм му чайове за успокоение, вечер се стараем да не се превъзбужда. Физически е здрав според тукашните лекари.
Може ли човек да оцелее без достатъчно сън? И то малко дете.....Какво е това чудо? Това някакво болестно състояние ли е или просто си е такова?
Аз лично  физически незнам колко още мога да издържа на този начин  на съществуване.

# 1
  • Мнения: 5 760
Има и такива случаи! newsm78
Предлагам Ви да опитате да дадавате чай от Резане 1 с.л. в 400мл. вода се вари 10 мин. и се пие вместо вода. Това е количеството за ден но може и повече. Има много добър успокоителен ефект. Резането е като копъра.
Можете да се консултирате и с детски невролог, който може да изпише и някакви медикаменти.

Общи условия

Активация на акаунт