Умкалор?- умното лекарство...

  • 107 120
  • 70
  •   3
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
ползвал ли го е някой? има ли ефект и каква е цената?
ето за това става въпрос:
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5590

# 1
  • Мнения: 19
В момента малкия го пие,не виждам голям ефект,но пък при моя позната подейства много бързо и ефикасно.Тя ми обясни,че за два дни е спряла кашлицата и сополите при дъщеря й.
Цената е 17.95лв.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 12:02 от SEXIEXI

# 2
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз го давам на детето и съм много доволна.  Hug За втори път вече овладявам хрема и кашлица с него  Grinning

# 3
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
УМКАЛОР

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Дайте още мнения.Никой ли не го е ползвал Rolling Eyes

# 5
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Доста е ново за България и за това не е познато още на хората. Аз го знам защото работя във фармацевтична фирма и представител на фирмата, внасяща Умкалор ни прави презентация за него. На тази презентация ни подари по една мостричка, която пробвах като тръгна да се разболява детето, та оттам го знам и съм доволна. Две опаковки сме изпили вече за 3-4 месецаи определно има ефект когато се хване на време разболяването.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Вече в две теми за грипа препоръчах да пробват лекарството. Подейства и при мен и при малката. Тя имаше много упорита кашлица около 3 месеца, която спря след като го пи. На мен ми мина гърлото, но дали е от него на 100% не мога да кажа.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 60
Декември миналата година смених педиатъра ва детето, тъй като за всяко наше посещение излизахме с рецепта за антибиотик. Тъй като ми писна да давам толкова пари по частни доктори смених я и сега за две посещения при новата съм адски давална. та да дойда на темата, преди пет дни малкия се събуди със сопол и лека кашлица отидохме, докторката каза, че има и червено гърло и ни изписа Умкалор. Първите два дни кихаше по около 50 пъти на ден...скъса се милия...но на третия ден всичко беше ок...мисля , че това са много добри капки и наистина ефектевни срещу вирусите.

# 8
  • Мнения: 3 929
И аз пуснах такава тема, без да съм видяла тази. Започнах да го давам на детето профилактично по препоръка на аптекарката, но ме притеснява дали може да се дава профилактично, без симптоми на ГРИП. Просто детето си кашля от средата на декември, има заден ринит и ходи на ясла, та реших да му го давам. Омръзна ми всеки път, когато отидем на педиатър, да се връщаме с АБ. Затова реших да пробвам Умкалора. Исках и аз да започна да го взимам, че имам синузит и не спирам да кашлям, ама ще ми излезе много скъпо да си купя и за мене, та реших, че детето има приоритет.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 60
zuki мисля, че не се дава профилактично а само при симптоми на вирус, но щом казваш, че твоето дете кашля мисля че можеш да го даваш ефект има ли при вас? При нас наистина подейства !

# 10
  • Мнения: 3 929
zuki мисля, че не се дава профилактично а само при симптоми на вирус, но щом казваш, че твоето дете кашля мисля че можеш да го даваш ефект има ли при вас? При нас наистина подейства !
Ами, чакам още време да мине. Давам му го едва 4-ти ден. А дали да го прекъсна, щом не се дава профилактично?

# 11
  • Мнения: 5 241
И аз давам Умкалор. Докотора му го изписа профилактично 10 дни по 10 капки сутрин и вечер. След това 1 седмица почивка и пак докато свърши  Rolling Eyes
Сега се чудя кое е по добро Умкалор или Цитросепт. Кое да взема след като свърши да пие това  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 929
И аз давам Умкалор. Докотора му го изписа профилактично 10 дни по 10 капки сутрин и вечер. След това 1 седмица почивка и пак докато свърши  Rolling Eyes
Сега се чудя кое е по добро Умкалор или Цитросепт. Кое да взема след като свърши да пие това  Thinking
Аз давам и Цитросепт, и Умкалор. Знам, че Цитросепта може да се дава постоянно, без почивка и аз бях започнала да му го давам, когато си взех и Умкалор и аптекарката ми каза, че по-добре да започна да му го давам профилактично, отколкото да му давам после антибиотици. Така че давам едновременно и Цитросепт, и Умкалор, и вит. С и още други неща.

# 13
  • Мнения: 14
Това лекарство умкалор от рода на хомеопатичните ли е?Или нещо като цитросепта?Аз лично от цитросепта не съм доволна.Използвах го при сина ми който е на 5 години но стигнахме до антибиотик.Сега прочетох за този умкалор и се чудя дали ще е ефикасно.По принцип се лекуваме от 3 години с хомеопатия и това е втория ни антибиотик за този период.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
Още една похвала за Умкалора Grinning,малкия беше с вирус-сополи и кашлица,педката ни каза за тези капки че са нови и ги предписа 3 пъти дневно по 10 капки,детето бързо се подобри и съвсем скоро оздравя,останах впечатлена от тоз Умкалор.Днес пак го взех по нейна препоръка,защото Мишо е с хрема,отново 3 пъти по 10 капки и Стеримар в носа,това е.Взех го за 16.80лв,всъщност от днес започнах и Ципросепт да давам,но все още капка по капка докато достигнем бройката на килограмите му,че нали отначало се давало в по малки дози.Та така ще видим до 3 дни кво ше стане,ще оздравее или ще се влоши.Пак ще пиша.Дано подейства като предния път. Wink

Общи условия

Активация на акаунт