Първи рожден ден! МАМИ ПОМОГНЕТЕ!

  • 766
  • 6
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ!
Дойде и първия ни рожден ден и както всичко за първи пъп си има неизвестни.
Как направихте Вие първите си рождени дни откъде поръчахте торта(правят ли торти с лек крем за бебчовци)
какви лакомства приготвехте за децата по скоро за бебчовците.

# 1
  • Мнения: 8 999
Бебчовците на 1 г. много-много не придирят на торта! Аз бях поканила няколко приятелки плюс бабите и дядовците вкъщи. Имаше и 3-4 деца на тази възраст. Дечурлигата лазеха по пода и разпиляваха солети, а ние, възрастните си пийнахме и хапнахме добре за здравето на рожденика. Тортата, за да ни е вкусна, я поръчах на свекърва ми /тя е голям майстор/.
Ако решиш да направиш торта с детски мотиви, препоръчвам сладкарница Лагуна /всъщност не знам откъде си, тази е в София, на ул. Хр. Белчев/ - поне ще става за ядене.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
На дрисльовци по на 1 г нищо не им се говти специално. Цялото тържество е за мама, тати, баба, дядо, разни батковци и каки. Яденето е за тях. Малкото само се кокори и смее на простотиите им. Като започне да разбира тогава го прави за него.

# 3
  • Мнения: 1 021
Наистина на 1г. децата са още много малки и нито тортата, нито останалите лакомства ще  им направят особено впечатление. Ако искаш непременно да опитат от тортата, най-добре направи някаква домашна торта с крем подходящ за 1г. деца, в Готварския има достатъчно информация. Ние бяхме поканили баби, дядовци и много приятели, някои от които с деца. Получи се добре. По-добре помисли за менюто на останалите гости.  Wink

# 4
  • Мнения: 2 197
Аз лично взех торта от Неделя без какао и тя опита от нея малко. И аз съм на мнение, че на първия рожден ден още нищо не разбират и цялото ядене се подготвя като за гости. На нашето празненство имаше 3-4 деца, за които не сме правили нищо специално. Ние бяхме и в заведение, де. Иначе има т.нар. детски торти в почти всяка сладкарница, но аз определено не исках да дам 60 лева за торта. Нашата беше много вкусна и достатъчно красива като за това велико събитие. И остана и за персонала.

# 5
  • Мнения: 7 831
Присъединявам се към останалите. Едногодишните нищо не разбират от купона, почти нищо не могат да ядат, така че съобрази се с вкусовете на останалите гости.
Моя съвет е - не прави прекалено голям и шумен купон, това изнервя повечето деца на тази възраст. Съобрази времето на празненството с времето когато детето ще се е наспало и ще е в добро настроение. Не кани много деца - обикновено те изнервят допълнително рожденика, които на тази възраст иска всичкото внимание на възрастните за себе си, не обича да си дава играчките и не умее да играе с деца.
Желая ви прекрасно изкарване на празника, нищо че той си е най-вече за мама и татко  Wink!

# 6
  • Мнения: 702
Преди обяд празнувахме с деца на нейната възраст. Лудницата беше пълна Laughing. Бях приготвила бисквитена торта, солети, сокчета със сламки, бисквити, соленки.
Вечерта празнувахме с близки и приятели и голяма торта.

Общи условия

Активация на акаунт