Пак аборт в 7 г.с. А мислех, че темата ми ще е оптимистична.

  • 3 526
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Това е момичета, бях бременна, всичко беше наред, тестовете перфектни, тестовата черта по-ярка и тъмна от контролната, кръвен тест отговарящ за седмиците, видяхме точката, НО нивата на ЧХГ започнаха да падат и финалът е ясен.
Ще ви пусна и графиката си. Трябват ми мнения защо се получава така, какво става?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2007-11-04

Само да отбележя, че забременях в цикъл, в който не пих `Утрогестан`. Положителен тест имах ден преди датата и ставаше все по-ярък , докато на 7 дни закъснение тестовата черта беше по-силна от контролната. След ден зацапах кафяво и веднага започнах с `Утротестан`, вагинално два пъти по две. Зацапването спря. На 11 ден видяхме, че има бременност с ултразвук, направих и кръвен тест, който беше с 1000 единици, уж вървеше добре. Ден след това уринарните тестове започнаха да избледняват и снощи започна кървенето. В общи линии това е.
Нуждая се от съвет- КЪДЕ сгреших докато треперех в тези седмици, какво не е трябвало да правя, как провокирах ситуацията, на какво по дяволите се дължи. 

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:59 от Дара

# 1
  • Мнения: 7 718
Дара, съжалявам. Sad
Графиката не се отваря.
Аз мисля, че е от възрастта, според мен зародишът е бил увреден. Cry
Некачествена яйцеклетка или недобър сперматозоид.
Трябва лека  стимулация при теб, за да се подтикнат повече яйцеклетки да излязат, за да има по-голям шанс.
Вярвам, че това е начинът и така ще успееш.

# 2
  • Мнения: 2 120
Лали , знаеш ли и аз си мислех за този вариант. Като спре кървенето ще го подхвърля на лекаря си.
Мисля, че графиката вече се отваря.

# 3
  • Мнения: 7 718
Дара, непременно го обсъди с лекаря си, ти забременяваш, една лека стимулация ще ти увеличи значително шансовете.
Не се отваря, ако не успееш да я оправиш, прати ми моля те юзера и паролата на лични, защото много искам да погледна.

# 4
  • Мнения: 740
Дара, много много съжалявам  Cry

# 5
  • Мнения: 1 765
Дара само исках да ти кажа, колко съжалявам и да те прегърна виртуално  Hug иначе не мога да коментирам на какво се дължи...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дара,съжалявам,миличка Cry

# 7
  • Мнения: 1 950
Даре, много, много съжалявам  SadHug Hug Hug

Сигурно си споделяла, но имунологични и генетични пускала ли си? И ако да, имунологичните от кога са? Според мен е хубаво да направиш нови Peace
Друго, което мисля е за маточната лигавица - тя как ти е?

Още веднъж прегръдки и дано бързо се възстановиш Hug Heart Eyes

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАРЕНЦЕ, думи нямам.  Cry

# 9
  • Мнения: 7 718
Дара, графиката ти е перфектна. Мисля, че нямаш проблем.
Мисля, че е случайно стечение на обстоятелствата. Cry

# 10
  • Мнения: 2 120
ОФФФФ, Лали, аман от обстоятелства.
Така исках да ви пусна хубава тема малко преди Коледа, защото щеше да е оптимистично за всички /като се има предвид възраст и т.н./, ама така било писано. Но като се замисля и това е светлинка в тунела за тези, които напълно са се предали, защото нещата се получават макар и трудно. веднъж неуспех, втори, трети, но накрая със сигурност ще има добър резултат за всички.

Понеже не можете да отворите графиката ми да ви кажа.  В деня за М. и в следващите два дни БТ беше 36,8, а при такава Т. ми идва винаги, но не и този път. Т.е нещо като иска да живее и Т. не е фактор.

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Дара съжалявам! Cry Cry Hug
Просто продължи напред и помислете с лекаря ти как да подпомогнете нещата

# 12
  • Мнения: 4 324
Sad А колко щеше да е хубаво темата да е друга Sad
Ужасно много съжалявам Дара Sad

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Ох, Даре, съжалявам много...  Cry 
Не си мисли, че си виновна за нещо, направила си всичко необходимо, сигурна съм.

Освен за имунологични изследвания не се сещам за друго, което можеш да направиш сега.
И помисли за лека стимулация, както те съветва Лали, може би това ще помогне.

Гушкам те  Hug

# 14
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Даре,съжалявам Sad HugЧесто ровя да видя какво става с теб,бях сигурна ,че има нещо...Искрено ти пожелавам следващия път да е успешен,защото ти го заслужаваш  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт