Да им изсъхнат ръчичките дано!

  • 3 313
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Бял ден да не видят! Да паднат в помийна яма! Развалени миди да ядат! Мишки да им нагризат ушите! Сврака да им мъти в спалнята! Вонещица да им влезе в носа! Кравата им да пощръклее! Бясна лисица да им издави кокошките! Къщата да им мухляса! Кладенецът да им гъбяса! Техната кожица въджишка!
Обезкостили ми колицата - ключалките разбили, акумулаторчето ми откраднали, бензинецът източили, нихната вера! Пиша в полицията оплакване, а полицаите се подхилкват, то кво, за една корсичка на 20 години няма да си даваме толкоз зор, я, си викат и почват да го увъртат: "Ми то, ся, влажно е, няма кво да правиме оглед, и да е имало следи, вече със сигурност ги няма...."
Е, ти ела и виж дали има или няма, пък тогава прецени!
Къкрица да им яде житото, и на полицаите, и на крадците!

# 1
  • Мнения: 516
А, дано да ти олекне, след като сподели.  Mr. Green
Съболезнования за возилото!

# 2
  • Мнения: 2 149
Нямаше мира да им дам! Peace

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я, това е моята реч! Rolling Eyes
 spoko

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ти сега на кой си по-ядосан? На крадците или на полицаите?
Последните са длъжни да направят всичко необходимо. Има процедура. Пиши жалба срещу безхаберието им. Какво като ти е стара колата? Кражбата си е кражба.
Много неприятно, съвсем е вероятно да си възвърнеш окраденото. Просто се успокой, такива неща са ежедневие. Но не оставяй полицията да бездейства пък. Работата й е да те защитава.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 309
Ще ти олекне ли, ако ти кажа, че има и по-лоши случаи? Mr. Green
На бабата на мъжа ми през пролетта цигани й пробиха дупка в стената на къщата и й изнесоха всичко, до дюшеците, чаршафите и нощниците.
Ама и на нея така й казаха: Ти пък за една селска къща... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 091
Корсичките са железни орели! най-!

Съжалявам за случката! съчувствам ти

# 7
  • Мнения: 2 631
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #2gunfire #2gunfire
На мен ако ми се случи подобно нещо на колата ще ги ... тия полицаи!!! Бял ден няма да видят! Ще си взема отпуска и само в районното ще вися, с шефовете им ще говоря, проклетниците...
Стара не стара - длъжни са, мама им  #Cussing out
Бори се до край, аз съм с теб!  Twisted Evil

  bouquet

И каско сигурно нямаш....?  Tired

# 8
  • Мнения: 3 268
Въх,ама ти ли ги измисли тез думи или си ги чувала някъде!?Много колоритни бе!Аз какво ли трябваше да пиша като ми откраднаха колата тогава.Цялата,със все бензина и седалките.

# 9
  • Мнения: 8 999
Честно казано повече ме е яд на полицаите. То на крадците това им е работата - да крадат, ама на полицаите каква им е, не мога да преценя в случая. Нито оглед направиха, нито отпечатъци снеха - какво ще правят, не ми е ясно. Ще чакат някой разкаял се крадец да отиде и сам да си признае, че ми е гепил акумулатора ли?

# 10
  • Мнения: 8 999
Въх,ама ти ли ги измисли тез думи или си ги чувала някъде!?Много колоритни бе!Аз какво ли трябваше да пиша като ми откраднаха колата тогава.Цялата,със все бензина и седалките.

Не се притеснявай, и на мен ми откраднаха цялата кола /друга, разбира се/ преди 3 г. То, че полицаите не направиха нищо, не направиха, ама поне имаше оглед, ръсиха с черния прашец, после ми пращаха периодично хабери, че има производство срещу неизвестен извършител и, ако стане известен, то тутакси ще ме известят пък мен... С една дума кипеше някакъв живот. А сега - "влажно е, госпожа!"

# 11
  • Мнения: 494
  Влажно било...мухльовци... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Два пъти в рамките на 10 дни ни чупят малкото стъкло на колата и ни крадът касетофона.

И да ви разкажа каква кретения се случи втория път.  Laughing

Тъй, мъжът ми вика униформените, но идват не униформени, а цивилни такива.
Връчили му разни хартии да попълва и понеже на единия много му се пикаело се повлекли в кафенето дето е в блока ни.
Е, хубаво, но собственика си пада малко хмм...алчен и скрънза. Казва на ченгето (ама не знае, че е такъв, защото е с нормални дрехи), че не може да пикае без да плати 50 ст.
Онзи се изпикал, дал 50 ст., но не получил естествено касова бележка. Последвала кратка и шумна разправия и след малко цъфнали от икономическа полиция....

А моя мъж си отчакал с бумагите навън...  Crazy

# 13
  • Мнения: X
За съжаление, аз нямам познат на който да не са му разбивали колата.  Аз също съм в това число.  Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 1 439
По тел. поискай името на този, който ти отказва оглед и го информирай, че ще подадеш жалба срещу него, в качеството му на длъжностно лице, за бездействие! И ако не подейства - иди и подай жалбата!

Общи условия

Активация на акаунт