Obrivi i ugasen surbeg

  • 2 954
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Mai4eta pomagaite!

Ot okolo sedmica nasam imam ugasen obriv po gurdite , a sega ve4e i po krakata. Obriva prili4a na goljami 4erveni petna ot malki pup4ici. Surbi gestoko. Hodih dva puti na kogen lekar , 1-vija put kazaha egzema, 2-rija kontakten dermatit, no zaradi kurmeneto neznajat s kakvo da me lekuvat. Strah me e 4e tova vlijae i na bebo. Kagete kakvo da pravja, da ja otbija li ili da tursja oshte lekari i mnenija?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Как така влияе на бебето? И защо да я отбиваш? Доколкото разбрах лекарите не са единодушни какво ти има и как да го лекуваш.
 Потърси други мнения, има и подходящи препарати, които са съвместими с кърменето.

# 2
  • Мнения: 1 497
Твоята екзема (контактен дерматит) не влияе на бебето по никакъв начин. Ако е второто трябва да видиш какво го причинява - да не би да е синтетиката от сутиена...Просто предполагам. Има ли нещо, което си променила, нещо ново което си вкарала, било то в храненето или някакъв крем??? Опитай да се отпуснеш в топла вана и виж дали това ще ти помогне малко. Ако искаш добави отвара от смрадлика или лайка. Или пък направи компреси на местата с отварата. Предполагам, че не ти препоръчват да вземаш антихистамини.....Може би другото, което можеш да направиш е да опиташ с хомеопатия, това почти съм сигурна, че ще подобри състоянието ти без да ти попречи да кърмиш. Пусни ми една бележка ако искаш да ти дам координатите на нашия хомеопат.

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз имах подобен силен обрив. Появи се веднага след като родих. Така и не можаха да кажат от какво точно се е получил. Обиколих доста лекари ,беше много трудно да се даде хубав препарат който да не пречи на кърменето и затова обрива си стоеше  доста дълго време Cry  А много сърби .... Единственото с което се мажех беше едно кремче за облекчаване на сърбежите Приготвя се по рецепта ,ако искаш ще ти я пусна. Продължавай да си кърмиш ,няма причина да спираш. Само внимавай какви лекарства ти изписват - дали са съвместими с кърменето.

# 4
  • Мнения: 1 497
Както и в това кремче да няма стероиди.(те са тези, които в повечето случаи се добавят за облекчаване на сърбежа)

Общи условия

Активация на акаунт