От кога биберон с 2 дупки????

  • 16 744
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 317
Значи бебечето ми е на почти 3м, още си го храня с биберон с 1 дупка - на Авент. Чудя се кога да мина на биберон с 2 дупки? Споделете опит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 809
Можеш да опиташ вече. То детенце само си показва. Ако се изнервя, докато дърпа от биберона с 1 дупка, и бързо му омръзва, опитай с 2 дупки. Ако видиш положителна промяна, в смисъл, че се хръни с по-голяма охота, значи си уцелила момента. Peace

# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ами то си пише на бибата,по-точно на опаковката
мисля,че с 2 дупки на Авент е от 3 месеца,с 3-от 6 и така.......Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 940
Моят син е почти на шест месеца и бибероните му още са с една дупка. С другите се дави. Пък и по-продължителното хапване от шише е препоръчително, за да се задоволява сукателния рефлекс.

# 4
  • Мнения: 472
Ние я сменихме с две дупки, точно когато беше на три месеца. Бебчо си знае най-добре, затова пробвай, а той ще ти подскаже дали му е време или не.

# 5
  • Мнения: 3 069
Купи един биберон и ако видиш, че се дави и пуска по много върни стария.
След време пак ще опиташ.

# 6
  • Мнения: 491
Можеш да опиташ вече. То детенце само си показва. Ако се изнервя, докато дърпа от биберона с 1 дупка, и бързо му омръзва, опитай с 2 дупки. Ако видиш положителна промяна, в смисъл, че се хръни с по-голяма охота, значи си уцелила момента. Peace


И ние така,пробвай

# 7
  • Мнения: 262
шишенцата на авент ми събират праха от както беше на 3м. с първата биберона беше добре,но после ревеше при хранене. какво ли не променях,а то се оказа че е от самата биби. минах на камера и си отдъхнах.   така или иначе ще копуваш следващия номер,защ. бебчо расте. опитай,детето ще ти покаже.

# 8
  • Мнения: 514
ние ще станем на 4 месеца и още сме с 1 дупка!Браво за темата и аз щях да питам същото!Детето си се храни добре мисля си 4е с двете дупки ще се задавя!Като се използва 1 биберона с 1 дупка по-дълго време то тя се разширява поне малко от само себе си!Незнам така си мисля----Ще следя вси4ки отговори на майки минали по този път!

# 9
  • Мнения: 1 186
Много е относително до се каже от кога с какво Wink......затова гледай дететнцето-...то само ще си покаже дали иска повече да пуска бибата Peace

# 10
  • Мнения: 403
Аз сложих биберон с 2 дупки/ползвам шишетата на д-рБраун/,но малката много бързо се нахрани и когато я вдигнах повърна.На следващото ядене сложих стара с 1 дупка и всичко си беше наред. След няколко дена ще я пробвам пак. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 621
Купи един биберон и ако видиш, че се дави и пуска по много върни стария.
След време пак ще опиташ.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 317
Мерси за отговорите Simple Smile

шишенцата на авент ми събират праха от както беше на 3м. с първата биберона беше добре,но после ревеше при хранене. какво ли не променях,а то се оказа че е от самата биби. минах на камера и си отдъхнах.   така или иначе ще копуваш следващия номер,защ. бебчо расте. опитай,детето ще ти покаже.
Въпрос - какво е камера???? Нещо не разбрах какъв е бил е проблема на детето ти???

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Мисля, че вече трябва да даваш с две дупки Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 477
До 6 месеца го хранех с биберон с една дупка.Също на Авент.

Общи условия

Активация на акаунт