съмнение!

  • 834
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Аз съм на 32 години ,имам едно дете на 11 год.
Когато забременях с него не съм го планувала ,както понякога става ,просто се случи .След като родих синът си забременях отново ,но ми беше доста раничко за още едно бебе ,защото разликата забременях само 3 месеца след раждането...направих аборт.Двете бременности бяха доста различни като симптоми.
Сега направо на притесненията ми за момента .Имах М миналият месец 27 .10. и ми дойде отново на 22 .11.,винаги ми е идвало на 28 -ят ден или 1-2 дни по-рано или късно ,нямам подуване на гърдите ,само болки долу ниско .През първите 2-3 дни ми е доста обилно ...този път като ми дойде на 22 беше доста странно ,ръждиво кафяво и продължи само 2 дни ,а болките долу ниско не спират .Направих си днеска тест т.е. 10 дни след като ми дойде ,но теста отчете отрицателен ,взех си "sure check",за да съм по-сигурна .Нямам никакви други признаци ,не ми се повдига,е малко ми се вие свят ,но мисля че е от ниското кръвно което си имам ,гърдите не ми са подути а на мен си ми е хоби да спя.Незнам какво да мисля,не ми е най-подходящият момент за бебе ,но и в същото време ако стане ...стане.
Час за лекар имам в събота ,за мой късмет лекарката ми е в отпуска до тогава ...
Много ще съм ви благодарна ако ми кажете вашето мнение.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моето мнение е че не си бременна и спокойно да си изчакаш часа на доктор.

# 2
  • Мнения: 712
И аз така мисля. Изчакай спокойно събота.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Час за лекар имам в събота ,за мой късмет лекарката ми е в отпуска до тогава ...




И ни информирай Simple Smile

# 4
Благодаря ви на всички за даденото мнение,но днеска  мисля че не си внушавам леките тъпи болки в гърдите,дори и трудно да се опише ще се опитам... то е като леко боцкане и зърната са доста чувствителни , неприятно чувство при допир,дори днеска улисана в работата по едно време си мислех май имам нещо в сутиена си което ми причинява този дискомфорт...както вече ви казах мен никога не са ме боляли гърдите ,нито като  бях бременна ,нито при М ...и виенето на свят почти през целият ден .Е ще  видим утре какво ще каже докторката ми ,да ви кажа честно и на мен и на приятелят ми ни се иска ,но сега ни е доста трудно ,финансово ...искахме да го планираме и да си го направим специално Simple Smile с много много обич .Но ако е станало ще си го гледкаме пак с много много ама много любов ...така де всеки с късмета си .Може би защото със синът ми забременях непредвидено и ми се искаше следващият път да е различно ...извинявам се ако ви отегчавам .
Повече утре след прегледа.
Благодаря на всички !

Общи условия

Активация на акаунт