Foreigner в София...

  • 2 130
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте, разбрах, че любимата група ще пее в София, за съжаление твърде късно... ooooh! Концерта е тази вече в зала Фестивална (ако не се лъжа), не можах да си намеря билетче (всъщност чак сега разбрах). Айде, ако някой има запис или ако знае от къде мога да си изтегля концерта на запис да ми пише... От къде мога да си го дръпна?

# 1
  • Мнения: 6 398
Той концерта още не е свършил ,а ти за дръпване питаш.... Wink

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хм... Нямаше никаква реклама Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 398
Напротив,съобщаваха няколко пъти по новините,пишеше и по вестници ,интернет и т.н,просто си пропуснала-случва се Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 2 220
Обожавам тази група. И аз бих искала после да го гледам...

# 6
  • Мнения: 47
Във форума вчера беше пусната тема за продажба на билети за споменатия група. Достатъчно реклама явно  е имало, защото по "Гео Милев", "Коперник" и "Шипченски проход" беше направо отвратително Shocked

# 7
  • Мнения: 6 992
Аз знаех.
Ама цената, мама мия Rolling Eyes Този месец много концерти, все някой ми се наложи да пропусна Confused
Клипчета най-вероятно ще има в ютюб, не знам с какво качество обаче.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз пък не искам... Вижте с кой вокалист са тук...

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
щастлива съм,4е бях 4аст от този концерт Simple Smile
УНИКАЛЕН!!!!!!!!!!!!!

ми,аз знаех отдавна,по зи рок непрекъснато тръбяха за него.
Кво да ви кажа newsm78Зала Фестивална се пукаше по шевовете,излязоха в 20.40 и пяха до 22.30.Бях  с баща ми ,който се разтопи от кеф.Отгледана съм музиката на Форинър,Рейнбоу,Супертрамп......И му подарих това изживяване Heart Eyes
Отидохме в 19.00,но по4наха да оускат в 19.30,имахме супер билети и бяхме на фронт лайн ,на метръ от бандата....Незнам,такова изживяване се описва трудно......
Вси4ки снимаха с квото имаха ,но аз не съм,отидох на концерт все пак Twisted EvilНовият вокалист за мен е супер подходящ,малка е разликата с оригинала.Много ми напомня като визия и стил на Тейлър от Аеросмит и на Мик Джагър,много сладък и свеж Heart Eyes
Вси4ки са много готини,много ме изкефиха,Форинър са класика Heart Eyes,не влизам в колата си без диск на Форинър,АС ДС,Аеросмит,КИЗ,Скорпионс и Рейнбоу Peace

Изтръпнаха ми стъпалата,заболяхаме дланите и най-много се радвам,4е бях на сантиметри от вси4ки тях Heart EyesОх,искам още Mr. Green
А барабаниста им е уникален Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 2 846
А барабаниста им е уникален Crazy
Все пак е Бонъм!!!!
Мерси за репортажа!  Hug

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А барабаниста им е уникален Crazy
Все пак е Бонъм!!!!
Мерси за репортажа!  Hug

незнам кой е,оба4е кво пар4е е ,не е истина #CrazyКой е всъщност,я ме осветли,4е съм неграмотна тия дни Twisted Evil

ох,много са готини вси4ки,рядко така цяла банда да са такива сладури Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 61
Да, жалко, че вокалиста на групата Лу Греам е отсъствал. Той май напусна... Явно е била голяма е емоция. Искам видеоооо...
П.С. Най-великите групи са Foreigner, Smokie, Roxette, Scorpions, Queen...

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
още малко отзиви

http://www.zrockbg.com/forum/viewtopic.php?t=2104&start=60

и това

http://z-rockbg.com/news_title.php?nid=350

 Hug

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 00:54 от lavender

# 14
  • Мнения: 6 398
Ееее,Роси,завиждаааам! Ние имахме три билета,но мъжа ми замина за Гърция,аз нямаше на кой да оставя малката и накрая отиде само сина ми с един съученик и баща му. Върна се размазан от кеф   superuu Гледах клипчета от телефона му-велико! Така съжалявам,че пропуснах това събитие! Sad

Общи условия

Активация на акаунт