имам проблем...

  • 1 298
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте...аз съм далеч от мисълта да ставам мамче но имам проблем и се надявам вие да ми помогнете...На 18 години съм и до сега не съм ходила на гинеколог.. сега ми се налага а ме е страх.. та реших да питам вас.. имам някакво течение но е с силна остра миризма..притеснявам се да не е някаква инфекция...случвало ли се е на някой от вас? моля ви пишете  ми..

# 1
  • Мнения: 48
най-вероятно са гъбички.водиш ли полов живот?трябва да отидеш на лекар

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Отиди на гинеколог.
Не  енищо страшно,но си трябва консултация.
Няма от какво да се притесняваш.
Винаги има първи път Wink

# 3
можете ли да ми препоръчате някой гинеколог във варна.. ами да..водя полов живот но пред последните 2 месеца не съм...проблема ми се появи преди около 3-4 седмици..  Embarassed

# 4
  • Мнения: 600
Консултациите ми по време на бременността ги води д-р Петинка Цветкова, страхотен човек и гинеколог. Иди при нея. Това е лекаря, при който ми е бил най-лек и приятен гинекологичния преглед. Кабинета й е близо до Пикадили Център, точно срещу уличката, по която се стига до поликлиниката на Окръжна болница. Мисля, че улицата се казва Битоля, но кой номер, не се сещам, телефона не го пазя, съжалявам. Но може би на 144 ще ти го дадат. Успех и непременно иди. Това е много важно.

# 5
  • Мнения: 1 335
Най-вероятно е гъбична инфекция.
Искай да ти се направи: Микробиологично изследване (да се види какво поражда течението) с антибиограма (определя най-подходящия препарат за лечение) и Цитонамазка (следи за клетъчни промени; задължително се прави веднъж годишно)

# 6
На тази възраст освен ако от 5-6 години (и повече) не води полов живот няма смисъл от цитонамазка. Промените в клетките се случват бавно и нищо няма да покаже изследването. само ще си даде парите момичето.
И инфекция да е, не се притеснявай. Няма нищо страшно в самия преглед.

# 7
  • Мнения: 1 335
На тази възраст освен ако от 5-6 години (и повече) не води полов живот няма смисъл от цитонамазка. Промените в клетките се случват бавно и нищо няма да покаже изследването. само ще си даде парите момичето.
И инфекция да е, не се притеснявай. Няма нищо страшно в самия преглед.

Авторката си е написала, че води полов живот ....
Успокоението, че клетъчните промени се развиват бавно е докарало на доста жени големи главоболия. 30 лв. веднъж годишно едва ли ще доведе нечии бюджет до колапс.

# 8
  • Мнения: 472
Абсолютно съм съгласна с arcana. Здравето е по-важно от парите. Защо трябва да платим висока цена, за да го разберем. Колкото и да са смущаващи прегледите не са болка за умиране.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 17 843
Ако искаш иди при Желязкова от Валем. Работи със ЗК, клиниката има лаборатория. Вторник и четвъртък работи от 9.00 до 13.30, а понеделник,сряда и петък е следобед. Клиниката е на ул. Отец Паисий ( До кръглата Експресбанк и срещу Макдоналдс). Работи без предварително запазени часове отиваш и чакаш. Аз лично съм доволна от нея   Peace

# 10
IMAM PROBLEM PREDI POLUCHIX 1 2 ORGAZMAS BIVSHIQ MI PRIQTEL A STOVA MOMCHE MAI NEMOGA ONAQ VECHER KOGATO MI PRAVESH FRENSKA LUBOV POCHYVSTVAX CHEMALKO SE NAPISHKVAM I I TOVA BESHE ISKAM DA VI KAJA CHE PREDI VREME IMAX RANICHI DOLO MIEX SE S NQKAKUV PREPARAD ZABRAVIX KAK SE KAZVA NO KOGATO GO SLOJA VUV VODA STAVA ROZOVA VUZMOJNO LI E DA E OT TOZI PTAX DA NE MOGA DA POLUCH ORGAZAM A SEX S GADJETO S STRAXOTEN ZADOVOLQVAME POMOGNETE MI

# 11
ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТАЯ СУХОТА ДА Е ОТ КАЛИЕВ ПЕТМАНГАНАТ И ЛИПСАТА НА ОРГАЗЪМ 

# 12
  • Мнения: 3 241
Selebri, иди на гинеколог.
Явно имаш някакъв проблем, нормално е в такава ситуация да не се отпускаш достатъчно и да не получаваш оргазъм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт