ранен тест за бременност

  • 29 874
  • 38
  •   1
Отговори
Здравейте... предварително се извиняавам ако има вече такава тема но аз не я намерих... ако  модераторите преценят нека изтрият темата...

Въпросът ми до колко може (според вас и вашия опит) да се вярва на тези тестове... нали уж са дооооста по чуствителни, а и според мен щом ги има и се произвеждат , значи все пак се продават, следователно иползват....
 имам 2 дни до датата на М.
аз правих вчера сутринта един- появи се мноооогооо бледа едвам забележима (мислех че ми се привижда) черта, но някъде на 15-тата минута...
 и днес пак правих(друг) и чертата се  появи пак със същата наситеност но в точното време...


Вие какво мислите?

П.П. Толкова се надявам този път вече всичко да е станало...засекох ову... бебеправихме този  месец по4ти всеки ден... вече почвам да мисля глупости... добре че ви има да подкрепяте който има нужда...

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 21:59 от diana_d

# 1
  • Мнения: 340
Изчакай да ти излязат две чертички на Sure Check и тогава ще си за честито!  Peace Hug

# 2
Благодаря за бързия отговор... аз се надявам и незнам защо силно вярвам , че сега е станало, но въпроса ми беше какво мислите за ранните тестове... Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Възможно е ранните тестове да отчетат прекалено ранна бременност, но такива бременности не винаги се задържат, при много жени се получава това без дори да разберат и след което настъпва новия цикъл. Затова е препоръчително да се изчака най-малко до датата на М и след това да се правят тестове. На мен лично ми се е случвало един такъв тест за ранна диагностика на няколко пъти да ми показва втора бледа черта и после нищо, само напразни надежди...В случая наистина подкрепям мнението за Шуър чек след закъснение или най добре кръвен Бета ЧХГ. Искрено ти пожелавам при теб да се е получило и скоро да ти честитим  Praynig...Не са малко и случаите на момичета, тествали се преди закъснението които действително са бременни, така че дано ти да си от тях!!! Hug

# 4
много благодаря.... аз и да не съм този месец няма да се изненадам...

мерси за отговорите!!!  Hug Hug
мисля, че ако наистина няма такава тема ще е полезно дасе обмени опит защото аз лично от много време се интересъвам от някои неща за  тези ранни тестове исъм сигурна , че ще е полезна за мнооогооо НОВАЦИ тук  newsm08 newsm08 newsm08 newsm08

# 5
  • Мнения: 989
Теми за тестовете колкото искаш има. И аз лично почвам вече са се дразня. Някак си не мога да приема, че потребител с 90 мнения в даден форум не е изчел съответната литература по темата във форума и на всичко отгоре претендира да е открил топлата вода с подобна тема. Диана, знам, че нетърпението е голямо, но ти поне си преживявала тази картинка - ранен положителен тест и цикъл после. Моля те, не повеждай новите момичета!!! Тест се прави след закъснение!

# 6
ок ... извинявам се... съжалявам, че дразня потрбителите снад 90 мнения.. извиняавай също така, че се интересувам... ивнинявай и , че мненията са ми 90... благодаря ти за милото отношение... можеби съм го заслужила....


но обясни ми моляте потребителко с над 90 мения къде тук пише за РАНЕН ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ????????????

ето ги имената на темите в библиотеката

Касетъчен тест
Тест за бременност
Коя марка тест за бременност е най чувствителен
Какви тестове използвате
Кога най – рано теста за бременност
Въпрос за тест d Best
Положителни тестове преди закъснение
Втора бледа чертичка, ама вече я няма   

# 7
забравих да спомена, че отношението ти е некоректно,... ако ще да съм пуснала тема.... "вкусен ли е боба"... обидно е....
сега аз се обидих(ТОВА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ЗА МЕН... )тук има доооостааа по любезни и НЕдразнещи се потрбителки спод и над 90 мения.... не мисля , че е редно..  а под НОВАЦИ не съм имала предвид , че аз съм открила топлата вода или ,че аз не съм новачка... ма дреме ли му на някой ... важното е да има злобни забележки

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 23:18 от diana_d

# 8
  • Мнения: 989
Като казах, че имаш над 90 мнения имах предвид, че се предполага, че си по-отдавна във форума и не ти "прилича" да пускаш подобна тема, защото се предполага, че си чела доста подобни, а и Библиотеката също. Явно аз нещо не съм в час и тенденцията да не се чете Библиотеката, както и да не се ползва търсачката всъщност вече не е ново, а постоянно явление. Не съм искала да те обидя, но смятам, че некоректно отношение всъщност е твоето - ти си тази, която пуска тема, обсъждана многократно. Не смятам, че някога съм обиждала или съм се държала некоректно към по-новите момичета във форума. Всъщност според мен понятието "нови" или "стари" е некоректно. Аз лично ги деля на такива, които проявяват достатъчно уважение към тези, които са си направили труда да направят библиотека, съответно към момичетата писали в темите, които са там, и на такива дето не им се чете. Обичам да съм полезна на първите с каквото мога, а вторите напоследък доста ме дразнят. Поради тази причина започнах да пиша предимно в Проблемното напоследък, но явно е време съвсем да прекратя посещенията си тук, в Искам бебе.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 23:40 от Scarlet_

# 9
  • Мнения: 1 488
опс, абе, аз си казах мнението в друга тема, ама и тук някой друг го потвърди!
Новачки, не задавайте глупави въпроси, че ще ви изядат с парцалите!

# 10
  • Мнения: 36
diana_d здравей мила,
от личен опит ще ти кажа, че миналийт месец имах множество + тестове 8 дни преди М и даже пуснах тема, подобна на твоята... В крайна сметка ми дойде и бях ужасно тъжна. Използвах тестове с чувствителност 10, не 25 както е при повечето. Аз НЕчакам за след 3 дни и още много ме е страх да правя тест, реших да изчакам до датата на лелката за по-сигурно.
Желая ти успех  Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126754.0 прочети тази тема.
Освен Библиотека има и търсачка форума.
И хайде да не скачаме на бой за всяка направена забележка.
Форумът не е дневник.
За мен най-достоверният тест е кръвния. Писано е не един път по темата.

# 12
  • Мнения: 712
Поредната тема, която е тръгнала в посока "бойно поле"...
С цялото ми уважение към Диана, мисля че информацията, която търсиш - мнение на потребителите относно достоверността на ранните тестове за бременност - се съдържа в изредените от теб по-долу теми, освен че се разисква в почти всяка седмична тема. Мисля, че в случая става въпрос по-скоро за това да се отговори на ТВОЯ въпрос, за ТВОЯТА ситуация, да се даде надежда на ТЕБ. Естествено е да чувстваш това което преживяваш като единствено и неповторимо и да искаш да говориш за него конкретно, но за всички останали това е поредния случай на положителен тест преди закъснение. Всичко, което може да се каже по този въпрос вече е казано по един или друг повод и аз, за моите 10 месеца във форума, съм го срещнала няколко десетки пъти. Това е което дразни - тенденцията да се предъвкват едни и същи теми до безкрай - а не личността на един или друг потребител  Peace

Иначе, конкретно по казуса - смятам, че си бременна - много момичета от форума имаха положителен тест няколко дни преди датата. Дано само бременността се закрепи и развие - чела си, предполагам, какъв е процентът на бременностите, които се самопрекратяват още преди закъснението, поради ред причини. Така че не се радвай прекалено поне няколко дни, а през това време ние ще стискаме палци  Praynig

Относно достоверността на тестовете за ранна бременност - ами то мисля, че на опаковката на всички тестове в аптеките (поне тези, които аз съм виждала) мисля, че пише че са такива - на Престо нямам доверие, за другите не мога да изкажа мнение.

Новачки, не задавайте глупави въпроси, че ще ви изядат с парцалите!
- новачки, за да не ви "ядат с парцалите" отделете известно време, за да прочетете закованите теми, библиотеката, опитайте с търсачката да потърсите информация по ключова дума, а ако имате допълнителни въпроси - питайте. Винаги ще се намери някой да ви отговори. От моя опит тук никой няма да се заяжда заради незнанието ви, но невежеството определено не се толерира  Peace

# 13
  • Мнения: 3 675
Трябва да ми дойде днес.Но все още нямам запацване.Може ли утре, ако лелището ме посети да си направя тест?За сега нямам зацапване, но миналият месец ми закъсня с 3 дни и в крайна сметка нищо.Според мен трябва поне 7 дни закъснение.Ама кой може да устиска юнашки такова?

# 14
  • Мнения: 3 675
Ще ме извините за глупостите, които написах, но въпроса ми е ясен предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт