Детска консултация след навършването на 1 годинка

  • 3 055
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 722
До годинка ясно - консултацията е всеки месец, но как стои въпроса след навършването на годинка?
Личната лекарка каза, че се прави на 4 месеца - т.е. три пъти годишно, но понеже на 1,5 има да се слага ваксина ще ни я направи тогава и консултацията.

На мен ми се вижда голям периода, как е при вас?

# 1
  • Мнения: 679
На нас ни казаха на всеки три месеца за мерене, а ваксината се слага на годинка и шест месеца.

# 2
  • varna
  • Мнения: 404
след 1-вата годинка консултациите са на всеки 3 месеца,а за ваксините се ходи допълнително

# 3
  • Мнения: 7 831
1 до 2 г. на 3 месеца, 2 до 7г. на 6 месеца, за имунизациите се ходи допълнително. http://www.nhif.bg/downloads/Detsko.pdf

# 4
  • Мнения: 2 722
Законовата формулировка ми е ясна, но се чудех как е при вас или пък да не е измислена нова наредба.
Благодаря за отговорите.

# 5
  • Мнения: 729
Последното ни теглене беше на 1 г.Сега на 1г.и3м. отново ще ходим за измерване.На 1,1 и 1,2г. имахме само ваксини.

# 6
  • Мнения: 2 908
Ваксината на 14 месеца я няма вече.Не знам кой ви я сложил-ама явно не знае,че я няма-премахнаха я.Остана само на 13 месеца и после ходиш на 15 месеца за теглене и мерене,след това,на 18 месеца пак за теглене и мерене,на 21 месеца,на 2 годинки.Преди 2 годинки,има още една или две ваксини(някъде след 16 месец),но това лекарят казва.

Общи условия

Активация на акаунт