КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 514
  • 296
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Сдружение "Варненски майки"оганизира на 16 декември/неделя/ от 10.30 часа втори благотворителен коледен карнавал в зала "Конгресна" на ДКС  Hug.
Всички отворени към забавление, маскиране на деца и подпомагане на дечицата в неравностойно положение са добре дошли!
Ние предлагаме-  богата артистична програма, дефиле на карнавално облечените ни деца, много емоции/повече от миналогодишните/, танци, смях, удостоверение "Дете помага на деца" и естествено отчет на миналогодишните ни общи усилия да направим дните на самотните деца по- добри и уютни  Simple Smile.
Всички са поканени!
Поканите са на стойност- 10 лв. за дете и 5 лв. за възрастен.


п.с. моля да оставите темата в този подфорум

Записвания и продажба на покани в темата и на телефон 088/7863223

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 02:43 от Mamma

# 1
  • варна
  • Мнения: 193
хайде на карнавала. да се забавляват децата. моят син още говори за миналогодишният. пък и да се съберат малко парички за домовете за деца.

# 2
  • Мнения: 3 405
ще се опитам да дойда с големия ми син Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 282
Паричките - кому и къде?
Ще си платя спокойно за мен и дъщерята, но мъничката ще е без консумация, затова предпочитам нейната такса да отиде в друга каса.

# 4
  • Мнения: 216
Записвам се с - Едно дете и трима възрастни.Къде ще е най- удобно да се заплащат кувертите?

# 5
  • Мнения: 1 517
Щом е в неделя, сигурно ще дойда и с двете деца, ще се опитам да домъкна и някоя друга мама в повече  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Тъй като не съм сигурна дали ще намеря кой да ни докара,дали ще е възможно на място да си купим покани.

# 7
  • Мнения: 13 512
Паричките - кому и къде?
Ще си платя спокойно за мен и дъщерята, но мъничката ще е без консумация, затова предпочитам нейната такса да отиде в друга каса.
Тази година решихме да няма консумация с цел по-голяма част от парите да отиде за благотворителност. Ще има програма.
Местата, на които ще можете да платите, ще бъдат оповестени в понеделник
.

# 8
  • Мнения: 1 045
Записвам се с - Едно дете и трима възрастни.Къде ще е най- удобно да се заплащат кувертите?
Ти влизаш ли в списъка с възрастните   Mr. Green

Ще изчакам до понеделник да видя за колко души ще взема покани  Peace

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 11:13 от Desika

# 9
  • Мнения: 2 922
И аз се записвам. Допълнително ще уточня колко възрастни и колко деца. 

# 10
  • Мнения: 1 279
Вероятно и аз ще доведа дечицата!
Не ви познавам майчета, но ми се иска да се включим в хубавата акция, а и да разнообразя малко хлапетата, че в това студено време...

# 11
  • Мнения: 216
Вероятно и аз ще доведа дечицата!
Не ви познавам майчета...
Добър повод да се запознаем..Миналата година се получи чудесно..имаше около 140 деца и още желаещи, които залата не можа да побере. Тази година залата позволява да се включат много повече деца, ...а така ще зарадваме и повече деца в нужда. Wink

# 12
  • Мнения: 390
И аз се записвам. Ще кажа и на майчета около нас и вероятно ще има и други включили се, ще кажа допълнително.

# 13
  • Мнения: 2 839
Аз извадих вече шевната машина, започвам да кроя костюмите  Grinning

# 14
  • Мнения: 263
Записвам се и аз: двама възрастни и едно дете.

Общи условия

Активация на акаунт