Споделяте ли с половинките си?

  • 3 453
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, споделям всичко. Но наистина понякога съжалявам, че съм била чак толкова откровена, защото не всички факти са в моя полза.
Може би по-нататък ще се стегна и ще започна да отсявам информацията, но засега съм такава.

# 2
  • Мнения: 47
Споделям но не всичко Laughing

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не особенно  Rolling Eyes винаги пресявам, за да не я засегна с нещо или да предизвикам негативна емоция.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не,не мисля,че трябва да се споделя всичко !  Peace

# 5
  • Мнения: 2 556
Да, при всеки човек има граница. Изобщо нямам желание да си споделям съвсем всичко с когото и да е. Има някои неща, които са любопитни за мен, но напълно безинтересни за мъжа ми и не виждам смисъл да ги обсъждам с него. Не ги и споменавам даже.

Да споделяш съвсем всичко на мъжа си ми се струва досадна работа.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace

# 7
  • Мнения: 2 131
Ние си споделяме много неща, но едва ли всичко. Има неща, които аз на него не му казвам и вероятно - той също има неща, които не ми казва. И това е напълно нормално. Все пак всеки се нуждае от някакво лично пространство и това е напълно нормално. Обратното, според мен, не е особено здравословно.

# 8
  • Мнения: 14 133
Да. Не правя неща, които биха го засегнали.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 556
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.

# 10
  • Мнения: 2 498
Споделяме си....но не всичко.....подкрепям казаното с 2 ръце:
Цитат
Вмъкни Цитат
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.
Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 2 270
Споделям почти всичко

# 12
  • Мнения: 4 965
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace

И аз прилагам тази тактика.

# 13
  • Мнения: 417
Споделям всичко. Няма какво да крия.

# 14
  • Мнения: 1 761
Това, което касае мен, него и детето споделям.
А информацията къде сме пили кафе и за какво сме си приказвали с приятелки му спестявам,освен,ако не е нещо наистина интересно или важно.
Намирам за много досадно някой нон-стор да ти пили на главата за глупости,дори това да е интимния партнъор.Познавам няколко жени, които не млъкват и изобщо не се чудя,че мъжете им не бързат да се приберат у дома.

Общи условия

Активация на акаунт