Взривиха хотел "Щастливеца" на Витоша

  • 1 220
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Ето на това попаднах току-що:

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1131237

Бетонираха морето, иде ред и на планините...

# 1
  • Мнения: 2 161
Ами супер.Модерен хотел на красиво място.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Не мисля, че трябваше да го оставят така, както беше.
А и на мястото на хотел - пак хотел Peace

# 3
  • Мнения: 1 512
Модерен хотел, красиво място - добре. Но след като има вероятност да се стопанисва от "Кемпински", остава въпросът дали ще бъде достъпен за всички или ще бъде от т. нар. "елитни" хотели? Thinking Както и дали при новото строителство няма да бъдат унищожени още зелени площи... Такива ми ти работи...

# 4
  • Мнения: 2 161
Модерен хотел, красиво място - добре. Но след като има вероятност да се стопанисва от "Кемпински", остава въпросът дали ще бъде достъпен за всички или ще бъде от т. нар. "елитни" хотели? Thinking Както и дали при новото строителство няма да бъдат унищожени още зелени площи... Такива ми ти работи...
А защо да бъде достъпен за всички?

# 5
  • Мнения: 14 654
Но след като има вероятност да се стопанисва от "Кемпински", остава въпросът дали ще бъде достъпен за всички или ще бъде от т. нар. "елитни" хотели? Thinking Както и дали при новото строителство няма да бъдат унищожени още зелени площи... Такива ми ти работи...
Tакива ми ти работи, за които се интересуват малко хора. Хотелът със сигурност ще е от "елитните". Зелените площи изобщо нямат място в тази далавера, така че не ги мисли. Надявам се да не взривят някой ден и "Зведица", която сега е приятно и уютно местенце, на което могат да си позволят да летуват дори българските пенсионерки заедно с внуците си. Едва ли такива като тях са целевата група на Кемпински  Confused

# 6
  • Мнения: 3 521
"Щастливеца", беше в много лошо състояние с почти 100% неизползваема канализация - по-добре нов хотел, отколкото да седи като поредната бетонна грамада Peace.
Друг е въпроса кой е облизал лъжицата с меда! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт