До кога

  • 1 597
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
До кога децата ви спяха на бебешко легло, замислям се за детска стая нова и се чудя дали може да взема нормално легло с или ще пада newsm78

# 1
  • Мнения: 1 272
Ти си знаеш дали ще пада. Лично аз не мога да сложа моят "свредел" на легло без решетки. Но има допълнителна преграда, която се слага на обикновеното легло само докато спи детето. Варианти има, изборът си остава за вас.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
От 11 месец сип сама на спалнята Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още спи в бебешко легло с решетки.Скоро няма да я местя,защото много често я намирам навряна в тях.

# 4
  • Мнения: 27 524
Още спи и поне още година така ще е. Моят много се върти, става, блъска се, сто процента ще падне. Със сигурност смятам, че за Анжела е рано. Ние сме взели голямо легло, на което решетката после се маха, има една преградка, след това и тя се маха и си остава едно нормално легло, така че това е добър вариант, според мен  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 292
Кристиян миналата година започна да спи в единично детско легло, след като обновихме изцяло спалнята му. Беше точно на три и се изръси два пъти от леглото си в рамките на една седмица. От тогава не съм имала проблем, свикна много бързо, но все пак възрастта му беше по-подходяща за такъв преход, според мен.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 474
До около 3 г. ползвах детското легло с решетка.
Ако си решила да купиш голямо, има предпазители за легла, които можеш да ползваш.

# 7
  • Мнения: 46 484
До 2 г.
После махнахме решетката и нищо не можеше да я накара да не става  Close 1 година спа редом с нас Crazy като стана на 3 г. купихме голямо легло и вече си спи там, само сутрин към 5-6 ч. чувам едни боси крачета как шляпат и се мушват при нас  Mr. Green

# 8
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 915
Тъкмо преди седмица, значи на 2г. и 3 мес., започна да спи на детско легло, с нещо като перило по дължината на леглото, стигащо до средата, така че да го пази от падане. Но пък от известно време спи доста спокойно, без да се върти много-много. А и има тренинг от спане на нашата спалня.

# 9
  • Мнения: 5 103
Може ли снимка на тези предпазители и на всички легла ли стават?

# 10
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Преместихме синът ни на голямо легло,когато вече беше навършил 3 г., но има няколко падания от него.

# 11
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 915
Не знам дали ще съм от полза. Не живея в Бг. Но ето това е леглото с предпазителя. Може да се сваля, да се слага и от двете страни.

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Не помня точно,но бяха много малки.Каката мисля на около 9 месеца/наложи се известно време да спи на голямо легло,после така и не я върнахме св бебешкото/,а малкото на около 1г 4м.на тази възраст успя да се покатери върху преградата и да тупне от другата страна с глвата надолу. Embarassed

# 13
Ние свалихме решетката, когато Стела беше на 11мес. Не защото не се върти, и спи като ангелче. Точно обратното, постоянно си блъскаше главата в тия решетки и се будеше мноого сърдита. Сложих и един пуф да я държи да не пада и така се кротна да си спи в нейното легло. Сега и аз реших да купувам от тези прегради и съм в процес на търсене. Замисляла съм се за голямо легло, но ще го отложа за известно време, нека стане поне на 2,6 - 3години.

# 14
  • Мнения: 100
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_211&products_id=3730

Това е предпазна решетка за легло мисля че ще ти върши работа нещо подобно.Има и други варианти,но за това се сетих на прима виста Grinning
Иначе по темата голямата ми дъщеря спи без решетка от около 1г. и 5-6м.
Тоест когато беше на около 2.5г.Досега не е падала въпреки че доста се върти.

Общи условия

Активация на акаунт